Często zadawane pytania
Wszystkie odpowiedzi dotyczące Twojego sprzętu AsVIVA – po prostu wyszukaj swoje urządzenie poniżej.
2in1 – Bieżnia Walk & Run T211 T211
Dla kogo przeznaczona jest bieżnia AsVIVA T211?
T211 nadaje się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników fitnessu. Dzięki prędkości od 1 do 12 km/h sprawdza się zarówno podczas relaksującego marszu, jak i wymagającego treningu biegowego.
Jak mocny jest silnik i jak szybko przesuwa się pas bieżni?
Bieżnia posiada energooszczędny silnik o mocy 3,5 KM. Prędkość można regulować stopniowo od 1 do 12 km/h za pomocą przycisków szybkiego wyboru One-Touch-Speed.
Czy bieżnię można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce?
Tak. Dzięki systemowi składania Take-To-Carry złożysz bieżnię w kilka sekund. Jest wtedy wyjątkowo płaska i można ją schować nawet pod łóżkiem – a zintegrowane rolki transportowe umożliwiają jej wygodne przemieszczanie.
Czy trening jest bezpieczny dla stawów?
Tak. Pas biegowy posiada wielowarstwowy system amortyzacji z 6-strefowym tłumieniem, który amortyzuje każdy krok. Dodatkowo amortyzację można indywidualnie wyregulować na bardziej miękką lub twardą za pomocą regulatora amortyzacji.
Jak duża jest powierzchnia biegowa i jaka jest dopuszczalna waga użytkownika?
Powierzchnia do biegania wynosi ok. 120 x 42 cm. Maksymalne obciążenie według danych producenta wynosi 100 kg.
Czy mogę zmierzyć swój puls?
Tak. T211 posiada czujniki tętna oraz odbiornik pasów piersiowych. Odpowiedni pas do pomiaru tętna znajduje się w zestawie, co pozwala niezawodnie monitorować tętno.
Czy bieżnia posiada system nagłośnienia?
Tak. Poprzez interfejs audio Bluetooth oraz złącze AUX połączysz smartfon lub tablet ze zintegrowanymi głośnikami. Dodatkowo uchwyt na telefon i tablet zapewnia bezpieczne mocowanie urządzenia.
Co oznacza model powystawowy?
Ta bieżnia była już raz zmontowana lub używana do celów demonstracyjnych i może wykazywać niewielkie ślady użytkowania lub drobne wady wizualne. Pod względem technicznym jest w stanie idealnym; oryginalne opakowanie może nie być już dostępne.
2in1 Ergometr poziomy & Crossfit R7
Co oznacza 2w1 w przypadku AsVIVA R7?
R7 łączy w sobie ergometr poziomy oraz trenażer crossfitowy. Dzięki ruchomym ramionom treningowym oprócz nóg angażowane są również ramiona, barki i plecy – co pozwala na trening całego ciała podczas jednej sesji.
Dla kogo R7 jest szczególnie odpowiedni?
Dzięki oszczędzającej stawy konstrukcji poziomej z oparciem model R7 jest idealny do treningu prozdrowotnego, dla początkujących, powracających do aktywności oraz seniorów, a także dla wszystkich, którzy chcą odciążyć plecy, kolana i biodra.
Ile stopni oporu i programów ma R7?
Model R7 oferuje 24 elektronicznie sterowane poziomy oporu oraz 10 programów treningowych sterowanych komputerowo (w tym program watowy), a także 4 programy tętna i 4 profile użytkowników.
Ile wynosi masa zamachowa?
Masa zamachowa wynosi 18 kg. W połączeniu z magnetycznym systemem oporu i cichym napędem paskowym zapewnia płynny i równomierny ruch.
Z jakimi aplikacjami jest kompatybilny R7?
Model R7 można połączyć przez Bluetooth z aplikacjami fitness, takimi jak Kinomap, Zwift i FitShow – aby korzystać z wirtualnych tras, interaktywnych treningów oraz zapisywać dane treningowe.
Jak mogę zmierzyć swój puls?
Tętno mierzysz za pomocą zintegrowanych czujników dłoni na uchwytach. Aby uzyskać dokładniejsze pomiary, można dodatkowo sparować kompatybilny pas piersiowy Bluetooth (opcjonalnie).
Jaka jest maksymalna waga użytkownika R7?
Maksymalna waga użytkownika według danych producenta wynosi 130 kg.
Czy R7 jest wystarczająco cichy do mieszkania?
Tak. Cichy napęd paskowy i masa zamachowa 18 kg zapewniają cichą, płynną pracę – idealnie do użytku w mieszkaniach i blokach.
Czy można dostosować siedzisko?
Tak. Siodełko można regulować wzdłuż szyny w zależności od wzrostu oraz obracać o 90°, co znacząco ułatwia wsiadanie.
2in1 – Walk & Run bieżnia T21
Co oznacza 2in1 Walk & Run w przypadku AsVIVA T21?
T21 może być używany zarówno na płasko jako walking pad do łagodnego dla stawów marszu, jak i z postawionymi uchwytami jako bieżnia do szybkiego marszu i lekkiego treningu biegowego – dwie formy treningu w jednym urządzeniu.
Jaką prędkość osiąga bieżnia?
Silnik o mocy 2,5 KM umożliwia osiąganie prędkości do 12 km/h. Obejmuje to szeroki zakres treningowy – od rekreacyjnego marszu po lekki bieg.
Czy trening z T21 jest łagodny dla stawów?
Tak. Wielowarstwowo amortyzowany pas bieżni redukuje siłę uderzenia i odciąża kolana, biodra oraz kręgosłup – dla przyjemnego i bezpiecznego dla stawów treningu.
Czy bieżnię można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce?
Tak. Dzięki mechanizmowi składania złożysz T21 na płasko i wygodnie przesuniesz dzięki rolkom transportowym – po złożeniu mieści się nawet pod łóżkiem.
Czy mogę odtwarzać muzykę lub korzystać z aplikacji?
T21 posiada wbudowane głośniki oraz Bluetooth. Dzięki temu przesyłasz muzykę bezpośrednio do urządzenia i łączysz je z aplikacjami treningowymi, takimi jak Kinomap i Zwift.
Jakie wartości wyświetla konsola?
Komputer treningowy LCD pokazuje prędkość, dystans, czas i kroki. Tempo i głośność kontrolujesz intuicyjnie za pomocą sterowania dotykowego.
Jak duża jest bieżnia i ile trzeba zmontować?
Powierzchnia potrzebna do ustawienia wynosi około 151 x 81 cm, a wysokość po rozłożeniu to ok. 135 cm. T21 jest dostarczany w ok. 95% zmontowany i gotowy do użycia po zaledwie kilku ruchach.
Dla kogo przeznaczona jest AsVIVA T21?
Kompaktowa bieżnia jest idealna dla każdego, kto chce regularnie trenować w domu – od początkujących po ambitnych sportowców domowych, doskonała do treningu wytrzymałościowego, aktywnej codzienności i pracy w trybie home office.
2w1 Orbitrek i rower stacjonarny C16
Czy AsVIVA C16 to orbitrek czy rower stacjonarny?
Jedno i drugie: C16 to urządzenie 2 w 1, które pozwala łatwo i bez przebudowy korzystać zarówno z funkcji orbitreka, jak i roweru stacjonarnego – dla efektywnego treningu całego ciała.
Jak ustawić opór?
Regulacja oporu odbywa się ręcznie na 8 poziomach oporu, które są kontrolowane przez trwały mechanizm magnetycznego systemu hamowania – dzięki temu wygodnie i stopniowo sterujesz intensywnością treningu.
Ile wynosi masa zamachowa?
Masa koła zamachowego wynosi 12 kg. Jest idealna do obu rodzajów treningu i w połączeniu z napędem pasowym zapewnia płynny, równomierny ruch.
Czy za pomocą C16 mogę mierzyć puls?
Tak. C16 posiada zintegrowane czujniki tętna w uchwytach, a dodatkowo w zestawie znajduje się pas piersiowy do pomiaru tętna. Dzięki wbudowanemu odbiornikowi tętna łączy się on automatycznie z trenażerem, bez konieczności wprowadzania skomplikowanych ustawień.
Czy C16 jest kompatybilny z aplikacjami treningowymi?
C16 posiada interfejs Bluetooth, który umożliwia łączenie z kompatybilnymi aplikacjami fitness. W testach wewnętrznych urządzenie zostało pomyślnie przetestowane z aplikacją Kinomap. Pamiętaj, że nie mamy wpływu na dostępność, kompatybilność ani aktualizacje aplikacji zewnętrznych dostawców.
Jakie wartości wyświetla komputer treningowy?
Komputer treningowy LCD wyświetla wszystkie ważne informacje o treningu, takie jak dystans, spalone kalorie i czas treningu. Dzięki uchwytowi na telefon i tablet możesz dodatkowo bezpiecznie zamocować swoje urządzenie.
Czy C16 można łatwo przemieszczać?
Tak. Dzięki systemowi Take-To-Carry ze zintegrowanymi rolkami transportowymi po treningu łatwo i bez przebudowy przesuniesz C16 na bok – oszczędzając miejsce i ułatwiając codzienne użytkowanie.
Czy trening na C16 jest cichy?
Tak. Dzięki połączeniu koła zamachowego, napędu pasowego oraz magnetycznego systemu hamowania C16 pracuje bardzo płynnie i cicho – idealnie do treningu w mieszkaniu.
30in1 Fitness-Board FB1
Wie viele Übungen sind mit dem AsVIVA FB1 möglich?
Mit dem FB1 sind mehr als 20 Übungseinheiten möglich. Durch die Kombination aus Liegestützgriffen und Widerstandsbändern trainierst du Brust, Schultern, Rücken, Arme und Beine – ein vollwertiges Ganzkörpertraining.
Welche Widerstandsbänder sind im Lieferumfang enthalten?
Zum Lieferumfang gehören drei Paar Widerstandsbänder aus hochwertigem Naturlatex in verschiedenen Stärkegraden. So kannst du die Intensität deiner Übungen individuell an deinen Trainingsstand anpassen.
Kann ich den Schwierigkeitsgrad anpassen?
Ja. Den Schwierigkeitsgrad bestimmst du über die Wahl des Widerstandsbandes und zusätzlich über deine Stellung auf dem Board. So steigerst du die Intensität nach und nach.
Sind die Liegestützgriffe verstellbar?
Ja. Die Liegestützgriffe sind verstellbar und lassen sich auch abnehmen. Die weiche Schaumstoffpolsterung sorgt für ein angenehmes Trainingsgefühl ohne Druckstellen an den Händen.
Lässt sich das Fitness-Board platzsparend verstauen?
Ja. Dank des intelligenten Faltsystems klappst du das FB1 nach dem Training einfach zusammen und verstaust es platzsparend, zum Beispiel unter dem Sofa oder im Schrank.
Wie schwer ist das AsVIVA FB1 Fitness-Board?
Das FB1 wiegt rund 12,8 kg. In Kombination mit den integrierten Transportrollen lässt es sich mühelos anheben und an den gewünschten Standort bewegen.
Für wen ist das FB1 Fitness-Board geeignet?
Das FB1 ist für alle Sportler geeignet – vom Anfänger über Fitness-Liebhaber bis zum Profisportler. Es eignet sich für Ganzkörpertraining, Reha-Training und zur Gewichtsreduktion.
Ist ein Handbuch enthalten?
Ja. Auf der Produktseite findest du unter Downloads das Handbuch mit allen Übungen und Hinweisen zum Aufbau und zur Nutzung deines FB1 Fitness-Boards.
Air Bike półprofesjonalny rower stacjonarny F1
Jak działa opór w F1 Air Bike?
Opór powstaje dzięki dużej turbinie powietrznej: podczas pedałowania i ciągnięcia wprawiasz w ruch koło turbiny, które powoduje zawirowanie powietrza. Im mocniej i szybciej trenujesz, tym większy staje się opór – płynnie i bez konieczności ręcznej regulacji.
Czy muszę ręcznie ustawiać opór?
Nie. Opór powietrza reguluje się automatycznie poprzez Twoją siłę pedałowania i ciągnięcia. O intensywności decydujesz wyłącznie swoim tempem – idealne rozwiązanie do treningu interwałowego i HIIT.
Do jakiego treningu nadaje się F1?
F1 to urządzenie 3-w-1 do treningu typu Air Bike, na rowerze stacjonarnym, ergometrze i orbitreku. Nadaje się do treningów HIIT, Tabata, interwałowych i inspirowanych CrossFit, jak również do oszczędzającego stawy treningu wytrzymałościowego i układu krążenia.
Jakie mięśnie trenuję za pomocą Air Bike?
Dzięki synchronicznemu ruchowi ramion i nóg F1 zapewnia trening całego ciała: nogi, pośladki, plecy, barki i ramiona pracują jednocześnie – zapewniając wysokie spalanie kalorii i efektywną pracę mięśni.
Jakie wartości wyświetla komputer treningowy?
Komputer fitness z wyświetlaczem LCD pokazuje czas, dystans, prędkość, kadencję, spalanie kalorii, moc w watach oraz – z opcjonalnym pasem piersiowym – Twoje tętno. Do dyspozycji jest również 7 programów i tryb ręczny.
Czy mogę zmierzyć swój puls?
Tak. F1 posiada zintegrowany bezprzewodowy odbiornik tętna. Za pomocą kompatybilnego pasa piersiowego (dostępnego opcjonalnie) mierzysz tętno bezprzewodowo w czasie rzeczywistym i trenujesz precyzyjnie w wybranej strefie tętna.
Jaka jest maksymalna waga użytkownika dla F1?
Stabilna stalowa rama wytrzymuje maksymalne obciążenie do 150 kg wagi użytkownika.
Czy Air Bike można łatwo przesuwać i przechowywać?
Tak. Ważąc zaledwie około 43 kg i mając zintegrowane rolki transportowe, F1 łatwo lekko przechylić i po treningu odsunąć na bok, oszczędzając miejsce.
Czy F1 jest wystarczająco cichy do mieszkania?
Niewymagający częstej konserwacji napęd pasowy zapewnia cichą i płynną pracę. W połączeniu ze stabilną stalową ramą F1 dobrze nadaje się do treningu w mieszkaniach i domach wielorodzinnych.
Akumulator do skutera elektrycznego AsVIVA EM2 60V 22.4Ah Li-Ion EM2_X1
Do jakiego pojazdu nadaje się ten akumulator?
Akumulator litowo-jonowy 60V 22,4Ah jest kompatybilny z hulajnogą elektryczną AsVIVA EM2 i nadaje się zarówno jako akumulator zamienny, jak i dodatkowy.
Jaki zasięg oferuje akumulator?
Z jednym akumulatorem osiągniesz zasięg do 50 km. Z dwoma akumulatorami zwiększysz swój łączny zasięg aż do 100 km.
Jak długo wytrzymuje akumulator na jednym ładowaniu?
Akumulator zapewnia do 5 godzin pracy – idealnie na dłuższe trasy i dla większej elastyczności na co dzień.
Czy mogę wyjąć akumulator i ładować go osobno?
Tak. Akumulator jest wyjmowany i można go ładować również poza skutera elektrycznym ze zwykłego gniazdka domowego 230 V.
Jak prawidłowo ładować akumulator?
Do ładowania najlepiej używać dołączonej ładowarki. W normalnych warunkach wystarczy zwykłe gniazdko domowe 230 V.
Ile cykli ładowania wytrzymuje akumulator?
Pojedynczy akumulator litowo-jonowy może przejść około 500 do 1.000 cykli ładowania. Pełny cykl ładowania następuje dopiero przy pełnym naładowaniu do 100 %; jeśli ładowanie odbywa się przy 50 %, liczy się to tylko jako pół cyklu.
Dlaczego warto mieć drugi akumulator?
Z drugim akumulatorem zachowujesz mobilność nawet przy dłuższym czasie ładowania i zwiększasz swój całkowity zasięg do 100 km – dzięki temu pozostajesz elastyczny i gotowy do działania nawet w awaryjnych sytuacjach.
Czy akumulator z czasem traci na wydajności?
Akumulator litowo-jonowy został zaprojektowany z myślą o niskiej utracie pojemności – nawet na przestrzeni lat. Stosując prawidłowe nawyki ładowania, zachowasz wysoką pojemność przez długi czas.
Atlas do ćwiczeń Multi-Gym MG5 Pro
Ile ćwiczeń można wykonać na AsVIVA MG5 Pro?
Ponad 30 różnych możliwości treningowych i ćwiczeń na całe ciało – od wyciskania na klatkę piersiową, rozpiętek (butterfly) i ściągania drążka z góry, przez wioślarstwo i uginanie ramion na biceps, aż po prostowanie i uginanie nóg.
Jak ciężki jest stos obciążników?
Zintegrowany stos obciążeń waży 73 kg i można go regulować stopniowo za pomocą trzpienia – bez konieczności wymiany poszczególnych talerzy.
Do jakiej wagi ciała nadaje się MG5 Pro?
Maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi 150 kg.
Ile miejsca wymaga atlas do ćwiczeń?
Wymiary po rozłożeniu wynoszą ok. 160 × 110 × 210 cm (dł. × szer. × wys.). Dla bezpiecznego treningu należy zaplanować wystarczającą przestrzeń wokół urządzenia.
Czy MG5 Pro jest odpowiedni dla początkujących i zaawansowanych użytkowników?
Tak. Dzięki stopniowo regulowanemu oporowi nadaje się zarówno dla początkujących, jak i ambitnych sportowców domowych.
Czy atlas do ćwiczeń wymaga montażu?
Tak, MG5 Pro jest dostarczany w częściach w kilku paczkach i montowany samodzielnie zgodnie z dołączoną instrukcją.
Jakie grupy mięśniowe są trenowane?
Klatka piersiowa, plecy, barki, biceps, triceps, brzuch, pośladki i nogi – kompletny trening całego ciała na jednym urządzeniu.
Jak stabilny jest MG5 Pro?
Masywna konstrukcja z ramy stalowej (stal 2 mm), łożyskowane rolki prowadzące i stalowe linki o grubości 6 mm zapewniają stabilność, trwałość i płynny ruch; stos obciążników jest osłonięty po bokach.
Atlas do ćwiczeń & stacja wyciągowa MG7
Ile waży atlas do ćwiczeń AsVIVA MG7?
MG7 dysponuje 22 stosami obciążników o maksymalnym oporze łącznym 101,2 kg. Stopniowanie wagi wynosi po 4,6 kg, dzięki czemu możesz precyzyjnie dostosować intensywność treningu.
Jakie ćwiczenia mogę wykonywać na stacji z wyciągiem?
Dzięki regulowanemu wyciągowi i zintegrowanemu motylkowi trenujesz motylki, przyciąganie drążka, ściąganie drążka z góry, rotacje tułowia, odwrotne rozpiętki oraz wiele innych ćwiczeń – na brzuch, klatkę piersiową, plecy, ramiona i nogi. Drążek do podciągania umożliwia dodatkowo podciąganie, pompki na poręczach oraz unoszenie nóg i kolan.
Czy drążek do podciągania i ławka prosta znajdują się w zestawie?
Tak. Zintegrowany drążek do podciągania i ławka płaska należą do zakresu dostawy. Dodatkowo otrzymujesz dwa uchwyty jednoręczne i dwa sznury do tricepsa z 100 % bawełny.
Ile miejsca wymaga MG7?
Atlas do ćwiczeń jest wyjątkowo smukły: ma 210 cm wysokości i tylko 47 cm szerokości. Dzięki temu zmieści się również w mniejszych pomieszczeniach i świetnie wpisze się w każde wnętrze.
Jakie jest maksymalne obciążenie drążka do podciągania i ławki prostej?
Drążek do podciągania ma maksymalne obciążenie do 100 kg masy ciała, a dołączona ławka prosta – dzięki stabilnej stalowej konstrukcji – wytrzymuje do 150 kg.
Czy mogę rozbudować stację z wyciągiem o akcesoria?
Tak. Dzięki karabińczykom stację z wyciągiem linowym można szybko i łatwo rozbudować o opcjonalne akcesoria, takie jak drążek do ściągania, uchwyty do wiosłowania, gryf łamany SZ, opaski na kostkę czy trenażery przedramion.
Z jakiego materiału wykonana jest MG7?
Korpus wykonany jest z uszlachetnionego, drobno polerowanego drewna sosnowego o wyglądzie naturalnego drewna. Drewno lite jest bardzo stabilne i trwałe. Powierzchnię drewna należy raz lub dwa razy w roku zabezpieczyć środkiem do pielęgnacji drewna.
Jaka jest długość linki wyciągu w MG7?
Długość wyciągu wynosi do 8 m. Dzięki temu możliwe są również ruchy o dużym zakresie, takie jak rotacje tułowia i odwrotne rozpiętki.
Bieżnia Smart Run T16
Czy bieżnia AsVIVA T16 jest składana?
Tak. AsVIVA T16 można po treningu złożyć, oszczędzając miejsce, a dzięki zintegrowanym rolkom transportowym wygodnie przemieścić – idealna do małych pomieszczeń i mieszkań.
Jaką prędkość rozwija AsVIVA T16?
Prędkość można regulować bezstopniowo od 1 do 18 km/h – od wolnego marszu po szybki trening biegowy.
Jak mocny jest silnik T16?
Silnik oferuje moc ciągłą 3 KM i moc szczytową 4 KM – wystarczająco dużo do ambitnego treningu biegowego, będąc przy tym przyjemnie cichym (tryb ECO).
Czy T16 posiada funkcję nachylenia?
Tak, nachylenie można regulować elektrycznie z poziomu konsoli do 18 %. W ten sposób zwiększasz intensywność i spalanie kalorii bez konieczności ręcznej regulacji.
Do jakiej wagi ciała przeznaczony jest AsVIVA T16?
Bieżnia jest przeznaczona dla użytkowników o wadze do 150 kg. 5-warstwowy, amortyzowany pas bieżni zapewnia przy tym trening bezpieczny dla stawów.
Czy AsVIVA T16 jest kompatybilna z aplikacjami takimi jak Kinomap czy Zwift?
Tak. Przez Bluetooth połączysz T16 z aplikacjami Kinomap, Zwift oraz Fitshow i będziesz trenować interaktywnie na wirtualnych trasach. Opcjonalne pasy piersiowe można sparować w celu pomiaru tętna.
Czy AsVIVA T16 jest łagodna dla stawów?
Tak. 5-warstwowy pas bieżni z amortyzacją Cushion-&-Antishock pochłania wstrząsy i odciąża kolana, biodra oraz stawy skokowe – także podczas dłuższych sesji treningowych.
Jak duża jest powierzchnia biegowa T16?
Pas bieżni ma wymiary 140 × 48 cm i oferuje wystarczająco dużo miejsca na naturalny, bezpieczny krok biegowy.
Dla kogo przeznaczony jest AsVIVA T16?
Dla każdego, kto chce elastycznie trenować w domu – od początkujących uprawiających walking i spalanie tłuszczu po ambitnych biegaczy. Dzięki cichemu silnikowi, amortyzacji i funkcji składania pasuje również do mieszkań i małych pomieszczeń.
Bieżnia Smart T18 Pro
Jaką prędkość rozwija T18 Pro i czy ma nachylenie?
Bieżnia osiąga prędkość ok. 1 bis 18 km/h i można ją regulować elektrycznie do 15 % nachylenia (15 poziomów) – od rekreacyjnego marszu po intensywny bieg pod górę.
Jak duży jest pas biegowy?
Powierzchnia biegowa wynosi ok. 135 × 52 cm, dzięki czemu zapewnia przestronne i bezpieczne miejsce do biegania również przy wyższym tempie.
Czy trening jest bezpieczny dla stawów?
Tak. Wielostopniowa amortyzacja Cushion-Flex i Anti-Shock-Flex znacznie redukuje obciążenia uderzeniowe, odciążając kolana, stawy skokowe i plecy.
Czy potrzebuję płatnej subskrypcji, aby trenować interaktywnie?
Nie. T18 Pro został zaprojektowany tak, aby umożliwiać trening interaktywny i kompatybilny z aplikacjami bez konieczności posiadania obowiązkowej subskrypcji na urządzeniu. To, czy poszczególne aplikacje oferują płatne treści, zależy od danego dostawcy.
Jak mierzyć puls?
Tętno jest mierzone za pomocą czujników dłoni na uchwytach. Aby uzyskać dokładniejsze wartości, do zintegrowanego odbiornika można dodatkowo podłączyć opcjonalny pas piersiowy.
Jaka jest maksymalna waga użytkownika T18 Pro?
Maksymalna waga użytkownika wynosi według danych producenta 150 kg.
Czy bieżnię można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce?
Tak. T18 Pro można łatwo złożyć dzięki hydraulicznie amortyzowanemu mechanizmowi składania i wygodnie przesuwać za pomocą zintegrowanych rolek transportowych. Po złożeniu wymiary wynoszą ok. 132 × 90 × 144 cm.
Czy muszę konserwować lub smarować bieżnię?
T18 Pro jest wyposażony w automatyczny system smarowania (Premium Lubrication System), który zaopatruje pas w olej silikonowy. Zapewnia to płynną pracę i zmniejsza nakład pracy związany z konserwacją.
Bieżnia Studio Pro T22
Jak mocny jest silnik T22 Studio Pro?
T22 Studio Pro jest wyposażona w mocny, profesjonalny silnik o mocy 9 KM. Pracuje cicho i wydajnie, napędzając bieżnię bezstopniowo do 20 km/h – również podczas długich i intensywnych sesji treningowych.
Jak szybko i przy jakim nachyleniu mogę trenować?
Prędkość można regulować bezstopniowo do 20 km/h, a nachylenie elektronicznie do 21 %. W ten sposób na jednym urządzeniu wytrenujesz wszystko: od luźnego marszu po intensywny interwał pod górę.
Jak duża jest powierzchnia biegowa i czy jest amortyzowana?
Powierzchnia do biegania SUPER-SOFT ma wymiary ok. 155 x 58,5 cm i oferuje dużą swobodę ruchów. Wielowarstwowa konstrukcja z amortyzacją Cushion-Flex tłumi każdy krok, chroniąc stawy, ścięgna i kręgosłup.
Co potrafi ekran dotykowy 23,5"?
Za pomocą dużego ekranu dotykowego Android sterujesz programami treningowymi, wyznaczonymi celami, trasami wirtualnymi i multimediami. Dzięki Wi-Fi i Bluetooth wygodnie połączysz bieżnię i możesz przesyłać strumieniowo treści zapewniające urozmaicone treningi.
Ile jest programów treningowych?
T22 Studio Pro oferuje 12 programów treningowych oraz 4 indywidualnie zapisywane profile użytkowników. Dodatkowo dostępne są tryby treningu docelowego i sterowanego tętnem.
Czy mogę zmierzyć swój puls?
Tak. Tętno zmierzysz za pomocą czujników dłoni na uchwytach. Do treningu opartego na tętnie bieżnia jest dodatkowo wyposażona w zintegrowany odbiornik tętna dla kompatybilnych pasów piersiowych (opcjonalnie).
Czy bieżnia ma głośniki?
Tak. System dźwiękowy ze zintegrowanymi głośnikami i basem oraz złącze MP3/Bluetooth są na wyposażeniu – dzięki temu słuchasz ulubionej muzyki bezpośrednio z urządzenia, bez konieczności używania słuchawek.
Dla jakiej wagi użytkownika przeznaczony jest T22 Studio Pro?
Maksymalne obciążenie według danych producenta wynosi 180 kg. W połączeniu ze stabilną ramą i stopkami o regulowanej wysokości bieżnia jest wyjątkowo wytrzymała i stabilna.
Ile miejsca wymaga bieżnia?
T22 Studio Pro ma wymiary ok. 208,3 x 98,2 x 162 cm (dł. x szer. x wys.). Zaplanuj odpowiednio dużo miejsca w swojej domowej siłowni, aby móc trenować bezpiecznie i z pełną swobodą ruchów.
Bieżnia T20 Cardio Pro Runner
Do jakich rodzajów treningu nadaje się AsVIVA T20?
T20 Cardio Pro Runner nadaje się do walkingu, joggingu i wymagającego treningu biegowego. Z prędkością do ok. 18 km/h oraz regulowanym nachyleniem pokrywa wszystkie popularne obszary cardio i wytrzymałościowe – od lekkiego treningu dla początkujących po intensywną sesję biegową.
Jaką prędkość osiąga bieżnia?
Prędkość można regulować do ok. 18 km/h. Dzięki temu T20 nadaje się zarówno do rekreacyjnego marszu, jak i intensywnego treningu biegowego.
Czy można regulować nachylenie?
Tak. Nachylenie jest regulowane elektrycznie i można je podnieść do 20 %. Dzięki automatycznej regulacji nachylenia dopasowuje się ono do Twojego programu za naciśnięciem przycisku – w ten sposób symulujesz podjazdy i ukierunkowanie zwiększasz intensywność treningu.
Czy T20 jest kompatybilny z aplikacjami i czy potrzebuję subskrypcji?
Dzięki funkcji Bluetooth T20 jest kompatybilny z aplikacjami i można go używać z odpowiednimi aplikacjami fitness do wirtualnych tras lub programów treningowych. Samo urządzenie działa bez obowiązkowej subskrypcji. Poszczególne aplikacje mogą oferować opcjonalne, płatne treści.
Jak mogę zmierzyć swój puls?
Do kontroli tętna służą czujniki tętna dłoni zintegrowane w uchwytach. Dodatkowo T20 posiada zintegrowany odbiornik tętna dla kompatybilnych pasów piersiowych oraz opcjonalnej opaski na rękę AWS2 – do ukierunkowanego treningu opartego na tętnie.
Czy trening jest bezpieczny dla stawów?
Tak. Wielostopniowy system amortyzacji Anti-Shock odczuwalnie pochłania każdy krok i zmniejsza obciążenie stawów, ścięgien i kręgosłupa – zapewniając wygodne, oszczędzające stawy bieganie nawet podczas dłuższych sesji.
Jaka jest maksymalna waga użytkownika dla T20?
Dzięki solidnie wzmocnionej ramie T20 ma maksymalne obciążenie wynoszące do 150 kg, co sprawia, że nadaje się do regularnego, intensywnego treningu.
Czy bieżnię można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce?
Tak. T20 można łatwo i bezpiecznie złożyć dzięki systemowi hydraulicznemu, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca. Za pomocą zintegrowanych rolek transportowych bez trudu przesuniesz je na bok – idealne rozwiązanie do domu.
Czy bieżnia jest cicha?
Cichy napęd oraz system amortyzacji zapewniają komfortowy i cichy trening – idealny do mieszkań i domów wielorodzinnych.
Bieżnia T23 Pro Climb Treadmill
Do jakich rodzajów treningu nadaje się AsVIVA T23 Pro Climb?
T23 Pro Climb nadaje się do marszu, joggingu i wymagającego treningu biegowego. Funkcja Climb umożliwia dodatkowo intensywny trening nachylenia i biegów górskich – dzięki temu realizujesz trening wytrzymałościowy i siłowy na jednym urządzeniu.
Jaką prędkość osiąga bieżnia?
Prędkość można regulować do 18,8 km/h. Dzięki temu T23 nadaje się zarówno do rekreacyjnego marszu, jak i do intensywnego treningu biegowego.
Jak duży kąt nachylenia można ustawić?
W trybie Climb możliwe jest nachylenie do ok. 42 %. Pozwala to ukierunkowanie symulować podbiegi i przekształcić trening biegowy w sesję siłową.
Jak duży jest pas biegowy?
Powierzchnia bieżni wynosi 140 × 48 cm. Zapewnia tym samym wystarczająco dużo miejsca na bezpieczny, naturalny styl biegu – również przy dłuższym kroku i wyższym tempie.
Czy trening jest bezpieczny dla stawów?
Tak. Pas bieżni ma sześciowarstwową budowę i jest amortyzowany. Pochłania obciążenia szczytowe i wspomaga trening chroniący stawy, również przy częstych lub dłuższych treningach.
Czy T23 jest kompatybilny z aplikacjami i czy potrzebuję subskrypcji?
Przez Bluetooth połączysz smartfon lub tablet i skorzystasz z kompatybilnych aplikacji fitness, takich jak Kinomap czy Zwift. Sama bieżnia działa bez obowiązkowego abonamentu – ewentualne koszty poszczególnych aplikacji zależą od danego dostawcy.
Jak mogę zmierzyć swój puls?
Pomiar tętna odbywa się przez Bluetooth z kompatybilnymi urządzeniami. Dzięki temu trenujesz precyzyjnie w wybranym zakresie tętna.
Jaka jest maksymalna waga użytkownika T23?
T23 jest dopuszczalna dla wagi użytkownika do 150 kg. W połączeniu z masą własną wynoszącą około 100 kg i stabilną konstrukcją ramy zapewnia to stabilną i bezpieczną pozycję – nawet przy dużym nachyleniu.
Czy bieżnię można przemieszczać?
Tak. Dzięki zintegrowanym rolkom transportowym bieżnię T23 można w razie potrzeby łatwo przesunąć i elastycznie ustawić, mimo jej dużej masy własnej.
Bieżnia T30 Pro Max Climb Marathon
W jakim stopniu można regulować AsVIVA T30?
T30 oferuje nachylenie od -6 % do +46 % (od –6 do 46 poziomów nachylenia). Pozwala to na symulowanie realistycznych tras – od lekkiego spadku po wymagające biegi górskie.
Czy potrzebuję subskrypcji, aby korzystać z aplikacji?
Nie. Z funkcji smart oraz aplikacji na urządzeniu korzystasz bez obowiązkowego abonamentu i bez stałych dodatkowych kosztów.
Jakie tryby treningowe oferuje T30?
T30 oferuje 6 trybów treningowych: tryb wspinaczkowy, bieg górski, bieg po wzgórzach, marsz, zbieg (downhill) oraz tryb Sled-Cart do treningu całego ciała – uzupełnione o 12 programów biegowych i 6 programów Climb.
Jak duży jest wyświetlacz?
T30 jest wyposażona w duży, regulowany kolorowy wyświetlacz dotykowy HD o przekątnej 21,5 cala, za pomocą którego sterujesz treningiem oraz korzystasz z aplikacji i rozrywki.
Jaka jest maksymalna waga użytkownika bieżni?
Bieżnia AsVIVA T30 ma maksymalne obciążenie do 150 kg i została zaprojektowana na podstawie do 30.000 testów obciążeniowych przy 150 kg.
Czy bieżnia jest wystarczająco cicha do mieszkania?
Tak. Dzięki wyciszającemu pasowi bieżni, wysokiej gęstości izolacji akustycznej i silikonowym przyssawkom T30 pracuje wyjątkowo cicho (poniżej 50 dB) – idealnie do mieszkania i bloku.
Czy muszę smarować pas bieżni?
Nie. Opatentowana powłoka materiałowa bezobsługowego pasa bieżni eliminuje potrzebę ręcznego nawożenia olejem i zapewnia czystą, niewymagającą konserwacji pracę.
Czy trening jest bezpieczny dla stawów?
Tak. Innowacyjny system amortyzacji z wielowarstwową płytą biegową o grubości 20 mm i pochłaniającą wstrząsy strukturą kolumnową równomiernie rozkłada nacisk przy każdym kroku – zapewniając komfortowy bieg bez obciążania stawów.
Czy mogę zmierzyć swój puls?
Tak. Za pomocą kompatybilnej opaski na rękę do pomiaru tętna można sparować tętno, co pozwala trenować precyzyjnie w wybranej strefie tętna.
City E-Bike B15 – 28 cali – Szary/Biały
Jaki jest zasięg AsVIVA B15?
Zintegrowany akumulator Samsung 504 Wh (36 V, 14 Ah) umożliwia zasięg do 100 km, w zależności od stylu jazdy, poziomu wspomagania i trasy.
Jak szybko jedzie rower elektryczny ze wspomaganiem silnika?
Silnik Bafang w tylnym kole o mocy 250 W wspomaga Cię na 5 poziomach do prędkości 25 km/h. Dodatkowo dostępna jest funkcja wspomagania ruszania do 6 km/h.
Jak długo trwa ładowanie akumulatora?
Akumulator ładuje się całkowicie w maksymalnie 4 do 6 godzin. Do ładowania lub wymiany można go szybko wyjąć z ramy i zabezpieczyć kluczem.
Czy akumulator jest wyjmowany i zamykany na klucz?
Tak. Akumulator Samsung o pojemności 504 Wh jest zintegrowany z ramą, można go wyjąć do ładowania i zabezpieczyć zamkiem na klucz. Poziom naładowania można odczytać bezpośrednio na akumulatorze.
Dla jakiego wzrostu odpowiedni jest B15?
Dzięki ramie z niskim przekrokiem, kierownicy z regulacją kąta nachylenia oraz wysokości siodełka od 90 do 105 cm rower elektryczny City można wygodnie dopasować do różnego wzrostu użytkowników.
Jaka jest maksymalna dopuszczalna waga całkowita?
City E-Bike B15 jest przystosowany do maksymalnego obciążenia 150 kg.
Jakie hamulce i jaka przerzutka są zamontowane?
B15 jest wyposażony w mechaniczne hamulce tarczowe Tektro na przednim i tylnym kole oraz 7-biegową przerzutkę Shimano Tourney RevoShift.
Czy rower elektryczny jest w pełni wyposażony i gotowy do jazdy?
Tak. W zestawie znajdują się między innymi oświetlenie LED z przodu i z tyłu, bagażnik z tylnym światłem LED, widelec amortyzowany Zoom, żelowe siodełko Selle Royal, a także blokada ramy, zamek akumulatora i dzwonek.
Crosstrainer Smart E3 Pro
Wie hoch ist die Schwungmasse des Crosstrainer Smart E3 Pro?
Der Ellipsentrainer arbeitet mit einer Schwungmasse von 27 kg. In Kombination mit dem Permanentmagnet-Bremssystem sorgt sie für einen unterbrechungsfreien, besonders gelenkschonenden und flüsterleisen Rundlauf.
Wie stelle ich den Widerstand ein?
Der Widerstand lässt sich während des Trainings bequem über die UP- und DOWN-Tasten an den Haltegriffen anpassen. Insgesamt stehen 16 elektronische Widerstandsstufen zur Verfügung, die sich auch automatisch über die Trainingsprogramme regeln lassen.
Lässt sich die Steigung verstellen?
Ja. Die Steigung ist 5-fach verstellbar und erhöht deine Trainingsfläche um bis zu 20 %. Du drückst dazu einfach den Hebel zwischen den Pedalen, hebst ihn an und lässt ihn einrasten.
Welche Trainingsprogramme bietet der Sportcomputer?
Der LCD-Sportcomputer bietet 21 integrierte Trainingsprogramme – benutzerdefinierte, vorinstallierte sowie Wettkampf- und Herz-Frequenz-Programme – dazu 12 Sport- bzw. Trainingsmodi und 6 virtuelle Kulissen für abwechslungsreiche Einheiten.
Wie wird der Puls gemessen?
Zur Pulsmessung stehen Handpulssensoren zur Verfügung. Zusätzlich ist ein Polar Pulsgurt im Lieferumfang enthalten, der die Herzfrequenz präzise misst und automatisch an den Sportcomputer überträgt.
Ist der Crosstrainer leise?
Ja. Das Permanentmagnet-Bremssystem, der flüsterleise Riemenantrieb und die kugelgelagerten Rollen auf 3-fach beschichteten Gleitschienen sorgen für einen angenehm leisen, geschmeidigen Lauf – auch in Wohnungen und Mehrfamilienhäusern.
Kann ich das Gerät transportieren und verstauen?
Ja. Dank des Take-To-Carry-Systems mit integrierten Transportrollen lässt sich der 87 kg schwere Crosstrainer mühelos verschieben und platzsparend verstauen.
Für wen ist der Ellipsentrainer E3 Pro geeignet?
Der E3 Pro eignet sich für Anfänger wie ambitionierte Freizeitsportler, da die elliptischen Bewegungsabläufe dem natürlichen Walken sehr ähnlich sind. Das Training wird zudem für Reha-Maßnahmen sowie Muskelaufbau- und Bewegungstherapien empfohlen.
Kann ich beim Training Musik hören?
Ja. Der E3 Pro verfügt über integrierte Lautsprecher mit USB-Anschluss, sodass du deine Lieblingsmusik ohne Kopfhörer abspielen kannst. Über die Handy- und Tablet-Halterung lassen sich zusätzlich TV, Film, Radio oder MP3 wiedergeben.
Desk-Bike & rower stacjonarny H26 H26
Czym jest Desk-Bike i do czego nadaje się H26?
Desk-Bike łączy rower stacjonarny z powierzchnią do pracy. H26 umożliwia lekkie pedałowanie podczas pracy na laptopie, czytania lub rozmawiania przez telefon – idealne do biura domowego i dla większej dawki ruchu na co dzień.
Jak cichy jest H26?
Dzięki systemowi hamowania z magnesami trwałymi oraz cichemu napędowi pasowemu o niskim poziomie wibracji model H26 pracuje bardzo cicho – idealnie nadaje się do mieszkań, biur i na spotkania.
Czy można regulować opór?
Tak. Dzięki 8 ręcznym stopniom oporu dostosujesz intensywność od lekkiej rozgrzewki po wymagający trening.
Czy blat jest regulowany?
Tak. Blat ma regulację wysokości oraz możliwości przesunięcia do przodu i do tyłu, a dzięki zintegrowanemu uchwytowi na napój oferuje miejsce na laptopa, tablet lub książkę.
Czy H26 można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce?
Tak. Model H26 jest składany i wyposażony w zintegrowane rolki transportowe z funkcja blokady – po złożeniu można go wygodnie odtoczyć na bok.
Dla jakiego wzrostu i wagi przeznaczony jest H26?
Model H26 jest przeznaczony dla osób o wzroście od ok. 155 do 185 cm, a jego maksymalne obciążenie wynosi 150 kg.
E-Bike BC1B – 28" miejski rower Urban
Jaki silnik posiada AsVIVA BC1B?
Model BC1B jest wyposażony w silnik w tylnej piaście Bafang o mocy 250 W, który dostarcza moment obrotowy 45 Nm i wspomaga Cię w 5 stopniach do dopuszczalnej prędkości maksymalnej 25 km/h.
Jaki zasięg mam na jednym ładowaniu akumulatora?
Wyjmowany akumulator litowo-jonowy o napięciu 36 V, pojemności 10,5 Ah i energii 378 Wh umożliwia zasięg do 70 km. Rzeczywisty zasięg zależy m.in. od poziomu wspomagania, wagi rowerzysty, profilu trasy i pogody.
Ile trwa ładowanie akumulatora?
Akumulator ładuje się całkowicie w ciągu maksymalnie 4 do 6 godzin. Do ładowania lub wymiany można go łatwo wyjąć za pomocą dołączonego kluczyka.
Jaka jest zaleta napędu pasowego?
Napęd pasowy Gates Carbon Drive wymaga znikomej konserwacji, pracuje niemal bezgłośnie i nie wymaga użycia oleju ani smaru do łańcucha. Oznacza to brak plam z oleju na ubraniu, mniejsze zużycie i znacznie dłuższą żywotność niż w przypadku klasycznego napędu łańcuchowego.
Jakie hamulce są zamontowane?
Model BC1B posiada hydrauliczne hamulce tarczowe z przodu i z tyłu, które hamują w sposób kontrolowany i bez użycia dużej siły – bezpiecznie także na mokrej nawierzchni.
Jakie jest maksymalne obciążenie?
Rower elektryczny ma maksymalne obciążenie do 150 kg całkowitej masy. Bagażnik boczny jest również przystosowany do wygodnego przewożenia bagażu w torbach rowerowych.
Dla jakiego wzrostu nadaje się BC1B?
Wysokość siodełka można regulować od około 86 do 106 cm, dzięki czemu rower miejski dopasowuje się do wielu wzrostów. Sztyca podsiodłowa jest wygodnie regulowana za pomocą szybkozamykacza.
Czy BC1B posiada wspomaganie ruszania?
Tak. Zintegrowany asystent ruszania i pchania wspiera Cię po naciśnięciu przycisku na kierownicy do prędkości 6 km/h – idealne rozwiązanie podczas ruszania pod górę lub pchania roweru.
Edelstahl Kohleschaufel für RedNeck Keramik-Grill Pro GGK1-Z2
Aus welchem Material besteht die Kohleschaufel?
Die Kohleschaufel ist aus rostfreiem Edelstahl gefertigt. Das Material vereint Formstabilität, Reinigungsfreundlichkeit und Langlebigkeit und lässt sich nach dem Gebrauch rückstandsfrei abwaschen.
Welche Maße hat die Kohleschaufel?
Die Kohleschaufel misst ca. 30 x 14,5 x 5,5 cm. Die eigentliche Schaufelfläche ist mit 14,5 x 5,5 cm angenehm breit, sodass Kohle und Asche schnell bewegt werden können.
Wofür kann ich die Kohleschaufel verwenden?
Sie eignet sich zum Befüllen des Grills mit Kohle und zum Entnehmen der Asche. Gerade bei kleinen, schwer zugänglichen Kugelgrills ist die kompakte Schaufel besonders praktisch.
Passt die Schaufel auch für kleine Kugelgrills?
Ja. Die kompakte, handliche Form ist ideal, um auch kleine Kugelgrills wie den RedNeck Keramik-Grill Pro einfach zu befüllen und die Asche zu entfernen.
Wie reinige ich die Kohleschaufel?
Dank rostfreiem Edelstahl lässt sie sich rückstandsfrei abwaschen. Am besten wischst du sie direkt nach der Nutzung mit einem feuchten Tuch ab, damit Kohle und Asche vollständig entfernt werden.
Ist die Kohleschaufel nur für RedNeck-Grills geeignet?
Nein. Die Edelstahl Kohleschaufel ist universell einsetzbar und passt zu vielen Kugelgrills und Grillstationen – nicht nur zum RedNeck Keramik-Grill Pro.
Wo finde ich das Handbuch zum Produkt?
Das Handbuch steht auf der Produktseite unter dem Reiter Eigenschaften im Bereich Downloads zum Herunterladen bereit.
Ergometr Ride H24
Jaki system oporu posiada ergometr Ride H24?
H24 działa z elektronicznie sterowanym oporem magnetycznym. Za pomocą dodatkowego silnika magnetycznego opór treningowy jest wygodnie regulowany elektronicznie – co umożliwia efektywny i niezwykle cichy trening.
Jak duża jest masa zamachowa i jak pracuje urządzenie?
Napęd odbywa się za pomocą cichego paska rowkowego w połączeniu z masą zamachową 12 kg. Zapewnia to cichą, płynną pracę, podczas której moc jest przekazywana bez strat wydajności.
Ile programów treningowych oferuje H24?
Komputer treningowy oferuje 21 programów treningowych: 4 programy użytkownika, 1 program Body-Fat, 1 program Watt i 4 programy Cardio oraz trening manualny.
Czy mogę połączyć aplikacje fitness z rowerem stacjonarnym?
Tak. Za pośrednictwem zintegrowanego interfejsu Bluetooth można połączyć kompatybilne aplikacje fitness innych firm – na przykład Kinomap – ze smartfonem lub tabletem. Nie mamy jednak wpływu na dostępność, kompatybilność ani aktualizacje aplikacji dostawców zewnętrznych.
Jak mierzyć puls podczas treningu?
H24 posiada zintegrowane czujniki tętna dłoni w kierownicy. Dodatkowo w zestawie znajduje się pas piersiowy Polar T34, który automatycznie łączy się z rowerem stacjonarnym – dzięki temu możesz wybierać między obiema metodami pomiaru tętna.
Czy siodełko można dostosować do mojego wzrostu?
Tak. Ergonomiczne, wyściełane tworzywem PU siodełko komfortowe jest regulowane w pionie i poziomie. Bardzo długa, swobodnie regulowana sztyca siodełka zapewnia optymalną pozycję również wyższym cyklistom stacjonarnym.
Czy H24 można łatwo transportować i przechowywać?
Tak. Dzięki zintegrowanym rolkom transportowym systemu Take-To-Carry bez trudu przesuniesz rower stacjonarny z podniesionym tyłem po domu i przechowasz go, oszczędzając miejsce.
Ile waży ergometr Ride H24?
Rower stacjonarny & ergometr H24 waży łącznie około 30 kg, dzięki czemu stoi wyjątkowo stabilnie i bezpiecznie przed przewróceniem.
Ergometr Smart Fit H22
Czy H22 to rower stacjonarny czy ergometr?
Jedno i drugie: H22 może być używany jako klasyczny rower stacjonarny, a dodatkowo oferuje funkcję ergometru z elektronicznie regulowanym oporem, automatyczną regulacją i programem watowym do ukierunkowanego treningu opartego na wydajności.
Jak ustawić opór?
Opór jest regulowany elektronicznie przez magnetyczny system hamowania. Poziom wybierasz bezpośrednio na komputerze treningowym; w programie watowym model H22 automatycznie dostosowuje opór do Twojego celu treningowego.
Czy trening na H22 jest łagodny dla stawów?
Tak. Równomierny, płynny ruch pedałowania bez twardych uderzeń odciąża stawy kolanowe i biodrowe, dzięki czemu doskonale nadaje się do regularnych, oszczędzających stawy ćwiczeń – również dla początkujących oraz do zastosowań rehabilitacyjnych.
Czy mogę połączyć H22 z aplikacjami fitness?
Tak. Za pośrednictwem zintegrowanego interfejsu Bluetooth połączysz H22 z kompatybilnymi aplikacjami fitness, takimi jak Kinomap i Zwift. W ten sposób trenujesz na wirtualnych trasach oraz z ustrukturyzowanymi treściami treningowymi.
Jak mierzyć puls?
H22 posiada zintegrowane czujniki tętna w uchwytach. Przesyłają one tętno bezpośrednio do komputera treningowego, umożliwiając trening w oparciu o tętno – całkowicie bez dodatkowych akcesoriów.
Jak głośny jest H22 podczas pracy?
H22 jest bardzo cichy: niewymagający częstej konserwacji napęd pasowy, magnetyczny system hamowania i precyzyjne łożyska kulkowe zapewniają cichą, płynną pracę – idealnie również do mieszkań i bloków.
Jakie dane treningowe wyświetla komputer?
Czytelny komputer treningowy wskazuje czas, dystans, prędkość, zużycie kalorii oraz tętno. Dodatkowo do dyspozycji jest wiele programów treningowych, w tym program sterowany tętnem i watowy.
Czy H22 można dostosować do mojego wzrostu?
Tak. Zarówno wyściełane siedzenie komfortowe, jak i kierownica są regulowane bez narzędzi. W ten sposób szybko dopasujesz H22 do swojego wzrostu i znajdziesz wygodną, ergonomiczną pozycję do treningu.
Czy H22 można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce i łatwo go przemieszczać?
Tak. H22 ma kompaktową konstrukcję i jest wyposażony w zintegrowane rolki transportowe, dzięki którym z łatwością przesuniesz go na bok. Dzięki temu bez problemu zmieści się również w mniejszych pomieszczeniach.
Ergometr Speedbike H12
Ile poziomów oporu ma AsVIVA H12?
Magnetyczny system hamowania oferuje 32 elektronicznie sterowane poziomy oporu. Są one precyzyjnie i bez wysiłku ustawiane za pomocą innowacyjnego pokrętła.
Czy H12 jest kompatybilny z aplikacjami treningowymi?
Tak. H12 obsługuje technologię Bluetooth i jest kompatybilny z aplikacjami Kinomap oraz Zwift. Dzięki zintegrowanemu uchwytowi na smartfon i tablet możesz wygodnie korzystać z aplikacji fitness, wirtualnych tras i treningów wideo.
Ile wynosi masa zamachowa?
Masa zamachowa wynosi 8 kg. W połączeniu z cichym napędem pasowym i uszczelnionymi łożyskami kulkowymi zapewnia cichą i płynną pracę.
Jakie dane treningowe pokazuje wyświetlacz?
Na zintegrowanym wyświetlaczu masz zawsze pod kontrolą ważne parametry, takie jak czas treningu, dystans, spalone kalorie i prędkość.
Czy rower stacjonarny jest wystarczająco cichy do mieszkania?
Tak. Cichy napęd pasowy, uszczelnione łożyska kulkowe oraz masa zamachowa 8 kg zapewniają cichą i płynną pracę – idealnie do użytku w mieszkaniu, również przy dłuższych sesjach treningowych.
Czy siodełko można dostosować do mojego wzrostu?
Tak. Ergonomiczne, wyściełane tworzywem PU siodełko komfortowe jest regulowane w pionie i poziomie. W połączeniu z kierownicą o regulowanej wysokości można znaleźć ergonomiczną pozycję siedzącą dla osób o różnym wzroście.
Czy H12 można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce?
Tak. Dzięki zintegrowanym rolkom transportowym łatwo przesuniesz sprzęt fitness w pomieszczeniu i przechowasz go oszczędzając miejsce – idealne rozwiązanie do domowej siłowni lub małych mieszkań.
Dla kogo nadaje się AsVIVA H12?
H12 nadaje się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Jest idealny jako rower stacjonarny do odchudzania, treningu układu krążenia lub jako oszczędzający stawy rower fitness do codziennego użytku.
Ergometr Studio Pro H25
Czy AsVIVA H25 Studio Pro to rower stacjonarny czy ergometr?
Jedno i drugie: H25 Studio Pro łączy rower stacjonarny i ergometr. Dzięki 32 elektronicznym poziomom oporu oraz wbudowanemu programowi watowemu możliwy jest trening sterowany mocą na poziomie ergometru.
Ile poziomów oporu ma H25?
H25 Studio Pro posiada 32 elektronicznie regulowane poziomy oporu magnetycznego, które pozwalają precyzyjnie i dokładnie dostosować obciążenie.
Czy mogę trenować z aplikacjami treningowymi, takimi jak Kinomap lub Zwift?
Tak. H25 można połączyć przez Bluetooth z aplikacjami takimi jak Kinomap i Zwift. Pozwala to na trening na wirtualnych trasach; dodatkowo dostępnych jest 6 wirtualnych scenariuszy treningowych Real-Live.
Jak mogę zmierzyć swój puls?
Za pomocą zintegrowanych czujników dłoni w kierownicy bezpośrednio odczytujesz swoje tętno. Aby uzyskać dokładniejsze pomiary, w zestawie znajduje się pas piersiowy Polar T34, który przesyła tętno do konsoli.
Czy H25 Studio Pro jest cichy?
Tak. Niskooporowy system napędu pasowego oraz masa zamachowa 18 kg zapewniają wyjątkowo cichą i płynną pracę – komfortową również w mieszkaniach i blokach.
Czy rower stacjonarny można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce?
Tak. Dzięki kompaktowej konstrukcji i zintegrowanym rolkom transportowym po treningu bez trudu przesuniesz H25 na bok i przechowasz go, oszczędzając miejsce.
Czy mogę dostosować siodełko i kierownicę?
Tak. Siodełko jest regulowane w pionie i poziomie, a kierownica oferuje bezstopniową regulację nachylenia – dzięki temu znajdziesz swoją idealną, ergonomiczną pozycję do treningu.
Czy mogę słuchać muzyki podczas treningu?
Tak. H25 Studio Pro posiada wbudowane głośniki z interfejsem MP3 i systemem basowym oraz złącze USB do odtwarzania wideo & muzyki.
Ergometr Wi-Fi H21 Pro
Jaki system oporu posiada ergometr H21 Pro?
H21 Pro wykorzystuje cichy magnetyczny system hamowania: silnik magnetyczny steruje elektronicznie oporem treningowym, który wygodnie ustawiasz na komputerze treningowym. W połączeniu z kołem zamachowym i napędem pasowym moc jest przekazywana bez strat wydajności – co zapewnia efektywny i niezwykle cichy trening.
Jak duża jest masa koła zamachowego?
Masa zamachowa wynosi 20 kg. Wraz z przednim napędem zapewnia harmonijną, nieprzerwaną pracę i naturalne, płynne odczucie pedałowania.
Z jakich aplikacji mogę korzystać na komputerze treningowym?
Komputer treningowy z ekranem dotykowym 15,6" posiada interfejs Wi-Fi oraz fabrycznie zainstalowane aplikacje. Aplikacja Kinomap jest już zainstalowana; oprócz niej można korzystać z aplikacji takich jak Netflix, Spotify czy YouTube. Prosimy pamiętać, że nie mamy wpływu na dostępność, kompatybilność ani aktualizacje aplikacji zewnętrznych dostawców.
Ile jest programów treningowych?
H21 Pro oferuje 12 programów – po 4 dla początkujących, zaawansowanych i profesjonalistów. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni trening, od osoby początkującej po zawodowego sportowca.
Czy mogę zmierzyć swój puls?
Tak. Pomiar tętna odbywa się za pomocą czujników dłoni oraz zintegrowanego odbiornika pasów piersiowych; dodatkowo możliwy jest pomiar tętna przez Bluetooth. Pas piersiowy Polar T34 znajduje się w zestawie.
Czy ergometr nadaje się do treningu rehabilitacyjnego?
Tak. Funkcje ergometru i cardio nadają się, oprócz treningu fitness, również do etapów rehabilitacji i odbudowy mięśni. Siedzisko i powierzchnia mocująca dają się precyzyjnie dopasować do niemal każdego wzrostu i wielu preferencji dotyczących postawy.
Czy rower stacjonarny można łatwo transportować i przechowywać?
Tak. Dzięki systemowi Take-To-Carry ze zintegrowanymi rolkami transportowymi możesz bez wysiłku przemieszczać urządzenie po domu, unosząc jego tył, i przechowywać je w dowolnym miejscu, oszczędzając przestrzeń.
Czy ergometr posiada system dźwiękowy?
Tak. Wbudowane głośniki pozwalają cieszyć się muzyką i filmami bezpośrednio na urządzeniu – całkowicie bez słuchawek. Dzięki łączu Wi-Fi i fabrycznie zainstalowanym aplikacjom możesz wygodnie odtwarzać pliki wideo i audio na komputerze treningowym.
Grillrost Gusseisen für RedNeck Keramik-Grill 21“ Pro GGK1-Z9
Aus welchem Material besteht der Grillrost?
Der Grillrost ist aus massivem, hochtemperaturbeständigem Gusseisen gefertigt. Dieses Material speichert die Wärme optimal, ist korrosionsbeständig, robust und besonders langlebig.
Welchen Durchmesser hat der Grillrost?
Der Grillrost hat einen Durchmesser von 46,5 cm und eine Stärke von 1 cm. Damit ist er passgenau für den RedNeck Keramik-Grill 21" Pro und gut greifbar.
Passt der Grillrost auch auf andere Grills?
Ja. Der Rost ist ideal für den RedNeck Keramik-Grill 21" Pro geeignet und passt zudem auf weitere Keramik- und Holzkohlegrills (Kamado). So bleiben Sie flexibel.
Warum sorgt Gusseisen für ein besseres Grillergebnis?
Gusseisen nimmt die aufsteigende Wärme der Glut auf, speichert sie und verteilt die Hitze gleichmäßig über die gesamte Fläche. Dadurch wird Ihr Grillgut auch am Rand perfekt erwärmt und Sie erhalten schöne Brandings.
Ist der Grillrost beidseitig verwendbar?
Ja, der Grillrost lässt sich beidseitig verwenden. Das macht ihn im Grillalltag besonders flexibel und praktisch.
Kann ich mit dem Grillrost auch backen?
Ja. Dank der optimalen Wärmespeicherung eignet sich der Rost nicht nur zum Grillen von Fleisch, Fisch und Gemüse, sondern auch zum Backen – zum Beispiel von Brot.
Wie widerstandsfähig ist der Grillrost gegen Rost und Korrosion?
Das Gusseisen ist hoch korrosionsbeständig und widerstandsfähig. Bei richtiger Pflege bleibt der Grillrost über viele Grillsaisons hinweg langlebig und einsatzbereit.
Grillrosthälfte Gusseisern für RedNeck Keramik-Grill 21" Pro GGK1-Z20
Aus welchem Material besteht die Grillrosthälfte?
Die Grillrosthälfte ist aus massivem Gusseisen gefertigt. Dadurch ist sie besonders robust, hitzebeständig und korrosionsbeständig – und speichert die Wärme der Glut wie ein Pizzastein.
Für welchen Grill ist die Grillrosthälfte geeignet?
Sie ist passgenau für den RedNeck 21" Pro Keramikgrill ausgelegt. Ebenso lässt sie sich auf anderen Keramik-, Kamado- und Holzkohlegrills einsetzen.
Welche Maße hat die Grillrosthälfte?
Die Grillrosthälfte misst 46,5 x 23,25 x 1 cm und wiegt rund 2,3 Kilogramm. Durch das Eigengewicht liegt sie sicher und rutschfest an ihrem Platz.
Warum sollte ich Gusseisen zum Grillen verwenden?
Gusseisen speichert die Hitze des Grillfeuers und gibt sie konstant und gleichmäßig an das Grillgut ab. So garst du dein Grillgut besonders gleichmäßig und auf den Punkt genau – ganz ohne heiße Stellen.
Ist die Grillrosthälfte beidseitig verwendbar?
Ja, die Grillrosthälfte ist beidseitig verwendbar. Dadurch bist du beim Grillen flexibel und kannst die Platte nach Bedarf einsetzen.
Warum nur eine Grillrosthälfte statt eines ganzen Rosts?
Mit einer Hälfte kannst du deinen Grill flexibel aufteilen. Die andere Seite lässt sich zum Beispiel mit einer Brathälfte kombinieren, sodass du gleichzeitig unterschiedlich grillen kannst.
Kann ich die Grillrosthälfte auch zum Backen nutzen?
Ja. Dank der guten Wärmespeicherung des Gusseisens eignet sich die Platte auch zum Backen, etwa von Brot oder Pizza direkt auf dem Grill.
Wie reinige ich die gusseiserne Grillrosthälfte?
Die Grillrosthälfte lässt sich einfach reinigen. Wie bei Gusseisen üblich empfiehlt es sich, sie nach der Reinigung gut zu trocknen und bei Bedarf leicht einzufetten, um die Oberfläche zu pflegen.
Grillzange Edelstahl für RedNeck Keramik-Grill Pro GGK1-Z4
Aus welchem Material besteht die Grillzange?
Die Grillzange ist aus rostfreiem Edelstahl gefertigt. Das macht sie besonders robust, pflegeleicht und langlebig.
Wie lang ist die Grillzange?
Die Grillzange hat eine Gesamtlänge von 34 cm. Diese Länge sorgt für ausreichend Abstand zur Glut und damit für sicheres, komfortables Greifen.
Wie groß ist die Spannweite?
Die Spannweite beträgt 10 cm. So lässt sich auch größeres Grillgut sicher greifen, drehen und wenden.
Sind die Griffe rutschfest?
Ja. Die Griffe verfügen über eine Antirutsch-Gummierung, die auch bei fettigen Fingern für sicheren und bequemen Halt sorgt.
Kann ich die Grillzange in der Spülmaschine reinigen?
Ja. Da die Zange aus rostfreiem Edelstahl besteht, ist sie spülmaschinengeeignet und nach dem Grillen schnell wieder hygienisch sauber.
Lässt sich die Grillzange platzsparend verstauen?
Ja. Über den Feststellmechanismus lässt sie sich verkleinern und dank des integrierten Hakens platzsparend an Wand, Regal oder Grill aufhängen.
Passt die Grillzange zu meinem RedNeck Keramik-Grill Pro?
Ja. Die Edelstahl-Grillzange ist das passende Grillzubehör für den RedNeck Keramik-Grill Pro und ergänzt Ihre Grillausrüstung ideal.
Hähnchenbräter Edelstahl Grillaufsatz für RedNeck Keramik-Grill Pro GGK1-Z18
Wofür eignet sich der Hähnchenbräter?
Der Bräter eignet sich für die aufrechte Zubereitung von Geflügel wie Hähnchen und kleinen Enten. In der Schale können Sie zusätzlich Gemüse garen. Er ist sowohl für den Grill als auch für den Backofen geeignet.
Warum ist die Zubereitung fettarm?
Durch die aufrechte Stellung des Geflügels tropft austretendes Fett nach unten in die integrierte Auffangschale ab, statt am Fleisch zu verbleiben. So gelingt eine spürbar fettärmere Zubereitung mit rundum knuspriger Haut.
Aus welchem Material besteht der Hähnchenbräter?
Der Hähnchenbräter besteht aus rostfreiem, robustem Edelstahl. Das Material ist formstabil, langlebig, pflegeleicht und hält hohen Grilltemperaturen stand.
Ist der Hähnchenbräter spülmaschinengeeignet?
Ja. Der Edelstahl-Hähnchenbräter lässt sich nach dem Gebrauch bequem in der Spülmaschine reinigen und ist dadurch besonders pflegeleicht.
Welchen Durchmesser hat die Schale?
Die Auffangschale hat einen Durchmesser von 19,5 cm. Die Halterung für das Geflügel misst etwa 16 cm, sodass auch große Hähnchen darauf Platz finden.
Kann ich den Bräter auch im Backofen verwenden?
Ja. Der Hähnchenbräter ist sowohl für den Grill als auch für den Backofen geeignet. So können Sie ihn ganzjährig und auch an Regentagen nutzen.
Lässt sich in der Schale auch Gemüse zubereiten?
Ja. Die integrierte Schale dient nicht nur als Fettauffang, sondern auch als Gemüsebräter. So garen Sie Beilagen wie Kartoffeln oder Paprika direkt unter dem tropfenden Bratensaft mit.
Passt der Hähnchenbräter zu meinem Grill?
Mit kompakten Maßen von rund 19,5 x 11 cm ist der Bräter handlich und passt zu nahezu jedem gängigen Grill. Mit Grillhandschuhen lässt er sich zudem sicher transportieren.
Hantel-Set Power Boost KH3
Wie schwer sind die Power Boost KH3 Kurzhanteln?
Jede Hantel wiegt 0,5 kg. Das 2er Set umfasst also zwei Kurzhanteln mit je 0,5 kg – ideal für Toning, funktionelles Training und Übungen mit vielen Wiederholungen.
Welche Maße haben die Kurzhanteln?
Jede Hantel misst 19 x 5,8 cm und ist damit besonders handlich und platzsparend zu verstauen.
Welche Muskeln kann ich mit den Kurzhanteln trainieren?
Mit den Kurzhanteln trainierst du nahezu alle großen Muskelgruppen: Arme, Schultern, Brust, Rücken, Bauch, Beine und Gesäß. Sie eignen sich für Kraft-Ausdauer, mehr Stabilität und Koordination.
Woraus bestehen die Hanteln?
Die Fausthanteln bestehen aus Eisen und sind mit einer weichen, rutschfesten Gummiummantelung überzogen, die schweiß- und wasserabweisend ist.
Liegen die Hanteln auch bei Schweiß sicher in der Hand?
Ja. Die rutschfeste, schweißabweisende Gummiummantelung und der ergonomisch geformte Griff sorgen dafür, dass die Hanteln auch bei intensiven Einheiten sicher geführt werden können.
Sind die Kurzhanteln für Einsteiger geeignet?
Ja. Durch das leichte Gewicht von je 0,5 kg eignen sich die Power Boost KH3 besonders für Einsteiger sowie für Toning und Übungen mit hohen Wiederholungszahlen.
Was zeigt das Display an?
Das integrierte digitale Display zeigt dir das Gewicht der Hantel an, sodass du dein Trainingsequipment jederzeit im Blick hast.
Lassen sich die Hanteln leicht reinigen und verstauen?
Ja. Dank der glatten Gummiummantelung lassen sich die Hanteln einfach abwischen und dank ihrer kompakten Größe platzsparend verstauen.
Hantelverschluss Fast HV1 – Feder-Schnellverschluss 30 mm HV1
Wie funktioniert der Feder-Schnellverschluss?
Sie drücken die beiden gummierten Griffe leicht zusammen – dadurch weitet sich der verchromte Ring und lässt sich über die Stange schieben. Beim Loslassen zieht die Feder den Ring wieder zu und fixiert die Hantelscheiben sicher.
Für welche Hantelstangen ist der Verschluss geeignet?
Der HV1 passt auf Hantelstangen mit einer 30-mm-Gewichtsaufnahme und lässt sich ideal mit Produkten aus dem AsVIVA Sortiment kombinieren.
Passt der Verschluss auch auf Gewindestangen?
Nein. Der Federverschluss ist nicht für Gewindestangen geeignet – er ist ausschließlich für glatte 30-mm-Aufnahmen konzipiert.
Wie viele Verschlüsse sind enthalten?
Der HV1 wird als praktisches 2er-Set geliefert – je ein Verschluss für beide Enden Ihrer Hantelstange.
Aus welchem Material besteht der Hantelverschluss?
Der Verschluss ist verchromt und damit rostgeschützt und langlebig. Die gummierten Griffe und Gummi-Endkappen schonen Ihre Hände und schützen Ihr Equipment.
Wie groß ist der Verschluss?
Der Hantelverschluss ist mit rund 9 cm kompakt und leicht – handlich und schnell montiert.
Muss ich den Verschluss aufwendig montieren?
Nein. Die Montage gelingt werkzeuglos in Sekunden: Griffe zusammendrücken, aufschieben, loslassen – fertig gesichert.
Hält der Verschluss auch bei schweren Gewichten?
Ja. Auch bei höherer Gewichtsbeladung sitzt der Federverschluss fest auf der Stange und verhindert zuverlässig ein Verrutschen der Hantelscheiben.
Hantelverschluss Safe HV2 – Schnellverschluss 30 mm HV2
Für welche Hantelstangen ist der Safe HV2 geeignet?
Der Hantelverschluss passt auf alle Hantelstangen mit einer Gewichtsaufnahme von 30 mm. Er ist ausdrücklich nicht für Gewindestangen geeignet.
Wie viele Verschlüsse sind im Lieferumfang enthalten?
Du erhältst ein 2er Set (Paar) Hantelverschlüsse – damit sicherst du gleich beide Enden deiner Hantelstange.
Wie funktioniert der Schnellverschluss?
Der Verschluss arbeitet mit einem Klickmechanismus: Ein kleiner Hebel öffnet und schließt die Klemme. Nur ein Klick und der Verschluss ist geöffnet oder sicher geschlossen.
Verkratzt der Verschluss meine Hantelstange?
Nein. Durch die innenliegende Gummierung entsteht keine Reibung an der Stange, sodass unschöne Kratzspuren vermieden werden.
Hält der Verschluss auch bei hoher Gewichtsbeladung?
Ja. Auch bei höherer Gewichtsbeladung sitzen die Verschlüsse fest auf der Hantelstange und verhindern ein Verrutschen der Hantelscheiben.
Wie groß ist der Hantelverschluss?
Der Verschluss ist mit ca. 5,2 cm Breite kompakt gebaut, leicht und in Sekundenschnelle gewechselt.
Kann ich den Verschluss mit AsVIVA Hantelstangen kombinieren?
Ja. Durch die passende 30 mm Aufnahme lässt sich der Safe HV2 ideal mit Hantelstangen aus dem AsVIVA Sortiment kombinieren.
Hula-Hoop Twist HH1
Z ilu części składa się hula-hoop Twist HH1?
Obręcz składa się z 8 pojedynczych elementów łączonych na wcisk, które można bez narzędzi połączyć za pomocą prostego mechanizmu klik i równie szybko rozmontować.
Czy można regulować średnicę?
Tak. Dzięki pojedynczym elementom łączonym możesz zmiennie dostosowywać średnicę – między ok. 75, 88 a 96 cm, dopasowując ją do swojego wzrostu i poziomu zaawansowania.
Jakie mięśnie trenuję podczas hooping?
Zaangażowany jest przede wszystkim środek ciała: mięśnie brzucha, tułów i talia. Dodatkowo kształtowane są mięśnie pośladków i nóg oraz postawa ciała – trening całego ciała oszczędzający stawy.
Ile kalorii mogę spalić z HH1?
Dzięki zaangażowaniu całego ciała podczas hoopingu w ciągu 30 minut można spalić do 250 kalorii. Rzeczywiste zużycie różni się w zależności od płci, wieku, wagi, masy mięśniowej i wzrostu.
Od jakiego wieku przeznaczona jest obręcz?
Hula-hoop Twist HH1 jest odpowiedni dla dorosłych i dzieci od 6 roku życia, stanowiąc sprzęt sportowy dla całej rodziny.
Jaka średnica jest odpowiednia dla początkujących?
Duże, cięższe obręcze łatwiej wprawić w ruch, dlatego są idealne dla początkujących. Im większe masz doświadczenie, tym mniejszą i lżejszą średnicę możesz ustawić, ponieważ mniejsze obręcze wymagają więcej siły i wytrzymałości.
Ile waży koło hula-hop?
Całkowita waga HH1 wynosi ok. 1,2 kg.
Czy powierzchnia jest przyjemna w dotyku i łatwa w pielęgnacji?
Tak. Części pierścienia są pokryte miękką pianką, która jest bezpieczna dla ciała i zapewnia dobry chwyt. Wytrzymałe tworzywo sztuczne pod spodem jest odporne na rozdarcia i zmywalne – a więc łatwe do czyszczenia.
Hulajnoga elektryczna AsVIVA ES01
Czy AsVIVA ES01 wymaga homologacji drogowej lub prawa jazdy?
ES01 nie posiada dopuszczenia do ruchu drogowego i nie może być używany na drogach publicznych – korzystanie z niego jest dozwolone wyłącznie na terenie prywatnym. Prawo jazdy nie jest wymagane.
Jak szybko jeździ hulajnoga elektryczna ES01?
ES01 osiąga prędkość około 20 km/h. Dzięki 3-stopniowemu systemowi prędkości wybierasz między 10 km/h, 15 km/h a 20 km/h; zintegrowany tempomat utrzymuje wybraną prędkość.
Jaki jest zasięg i jak długo ładuje się akumulator?
Zasięg wynosi około 15 do 25 km w zależności od stylu jazdy. Wymienny akumulator Panasonic 36V 6,4 Ah jest ponownie naładowany w 100% po około 3 godzinach.
Czy akumulator można wymienić?
Tak. Akumulator Panasonic 36V jest wymienny i niezwykle łatwy do wyjęcia. Dzięki temu możesz włożyć naładowany akumulator i zminimalizować czas oczekiwania na ładowanie.
Jakie hamulce ma ES01?
ES01 jest wyposażony w 3-elementowy układ hamulcowy: mechaniczny hamulec tarczowy w tylnym kole, elektryczny hamulec w przednim kole i hamulec nożny. Jeśli jeden z hamulców zawiedzie, w każdej chwili możesz bezpiecznie zwolnić za pomocą innego.
Ile waży hulajnoga elektryczna i czy można ją złożyć?
ES01 waży zaledwie około 13 kg i dzięki 3-sekundowemu mechanizmowi składania można go złożyć w mgnieniu oka – po złożeniu ma wysokość zaledwie około 460 mm, co ułatwia jego przenoszenie i przechowywanie.
Czy ES01 jest chroniony przed wodą i brudem?
Tak. Dzięki klasie ochrony IP54 hulajnoga elektryczna jest chroniona przed pyłem i bryzgami wody.
Jakie opony są zamontowane?
ES01 porusza się na bezdętkowych 10-calowych oponach pneumatycznych. Zapewniają one wyjątkową przyczepność, amortyzują nierówności i zapobiegają poślizgowi na mokrych lub kamienistych nawierzchniach.
Czy ES01 posiada oświetlenie?
Tak. Wyposażenie standardowe obejmuje przednią i tylną lampkę LED oraz zintegrowane światła stopu i przednie odblaski – dla dobrej widoczności w dzień i w nocy.
Indoor Cycle Dynamic S14 S14
Jak reguluje się opór w S14?
Opór reguluje się ręcznie i bezstopniowo za pomocą pokrętła. Dzięki temu możesz dostosować intensywność treningu w dowolnym momencie podczas jazdy bez przerywania – od lekkiego do intensywnego.
Ile waży koło zamachowe?
Model S14 jest wyposażony w 15-kg koło zamachowe z pełnego materiału. Zapewnia to płynny, równomierny ruch pedałów oraz realistyczne, ciche odczucia z jazdy.
Czy speedbike jest wystarczająco cichy do mieszkania?
Tak. Napęd paskowy pracuje wyjątkowo cicho i płynnie. W połączeniu ze stabilną konstrukcją ramy model S14 świetnie nadaje się do treningu w mieszkaniach i domach wielorodzinnych.
Czy mogę połączyć S14 z aplikacjami fitness?
Tak. Dzięki interfejsowi Bluetooth model S14 można połączyć z kompatybilnymi aplikacjami fitness, np. Kinomap (kompatybilną z Zwift), aby korzystać z wirtualnych tras i analizować treningi.
Dla jakiego wzrostu nadaje się S14?
Siodełko i kierownica mają 7-stopniową regulację (co 2,5 cm). Dzięki temu Speedbike nadaje się dla osób o wzroście od ok. 155 do 195 cm – wysokość siodełka wynosi od 81 do 96 cm, a wysokość kierownicy od 105 do 115 cm.
Ile miejsca potrzebuje speedbike?
Model S14 ma wymiary ok. 103 × 48 × 115 cm (dł. × szer. × wys.). Dzięki zintegrowanym rolkom transportowym po treningu można go wygodnie przesunąć i przechowywać, oszczędzając miejsce.
Jakie akcesoria są zintegrowane?
Model S14 jest wyposażony w uchwyt na telefon, antypoślizgowe pedały z paskami mocującymi oraz rolki transportowe ułatwiające zmianę miejsca.
Kohleschieber für RedNeck Keramik-Grill 15“ Pro GGK2-Z02
Wofür verwende ich den Kohleschieber?
Mit dem Kohleschieber bringst du die glühende Holzkohle in die richtige Position – als Haufen in der Mitte für indirekte Hitze oder gleichmäßig verteilt über die Grillfläche für direktes Grillen. Zusätzlich kannst du damit Asche und Rückstände zusammenkehren.
Aus welchem Material besteht der Kohleschieber?
Der Kohleschieber ist aus hitzebeständigem Eisen gefertigt und schwarz lackiert. Dadurch ist er besonders robust, langlebig und formstabil – auch bei hoher Grillhitze.
Wie lang ist der Griff?
Der Griff ist 44 cm lang. So bleiben deine Hände beim Verteilen der Glut weit entfernt von Funken und Hitze, und du arbeitest sicher am Grill.
Wie breit ist die Schaufel?
Die Schaufel des Kohleschiebers ist 2,6 cm breit. Damit lässt sich die Kohle gezielt schieben und der Grill komfortabel auskehren.
Passt der Kohleschieber nur zum RedNeck Keramik-Grill 15" Pro?
Der Kohleschieber ist ideal auf den RedNeck Keramik-Grill 15" Pro abgestimmt, eignet sich aber grundsätzlich auch für andere Holzkohlegrills.
Kann ich den Kohleschieber auch zum Reinigen nutzen?
Ja. Dank der 2-in-1-Funktion schiebst du damit nicht nur die Kohle, sondern kehrst nach dem Grillen auch Asche und Rückstände bequem zusammen.
Ist der Kohleschieber hitzebeständig?
Ja. Durch die Fertigung aus Eisen hält der Kohleschieber hohen Temperaturen stand und ist auf den Kontakt mit glühender Holzkohle ausgelegt.
Ławka treningowa & ze skosem ujemnym Home-Gym WB2
Jako jaką ławkę mogę wykorzystać AsVIVA WB2?
WB2 to wielofunkcyjna ławka treningowa, której można używać jako ławki płaskiej, skośnej dodatnio i skośnej ujemnej. Za pomocą 8-stopniowo regulowanego oparcia ustawisz odpowiedni kąt do swojego ćwiczenia.
Ile pozycji regulacji ma oparcie?
Oparcie jest regulowane w 8 pozycjach – od pozycji płaskiej, przez różne kąty nachylenia, aż po pozycję z nachyleniem ujemnym do bardziej intensywnych ćwiczeń.
Jaką maksymalną wagę wytrzymuje WB2?
Ławka treningowa została zaprojektowana na maksymalne obciążenie 300 kg. Solidna stalowa konstrukcja zapewnia przy tym bezpieczną i stabilną pozycję.
Czy linki treningowe są zawarte w zestaw?
Tak. WB2 jest dostarczana ze zintegrowanymi linami wyciągowymi z poręcznymi bawełnianymi uchwytami. Dzięki karabińczykom można je elastycznie wymieniać i stosować do ćwiczeń ramion, klatki piersiowej i barków.
Czy ławkę treningową można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce?
Tak. Dzięki inteligentnemu systemowi składania po treningu szybko złożysz WB2 i przechowasz ją, oszczędzając miejsce. W razie potrzeby można ją ponownie rozłożyć w mgnieniu oka.
Jakie grupy mięśni mogę trenować za pomocą WB2?
Na WB2 wytrenujesz klatkę piersiową, plecy, barki, brzuch i nogi. Połączenie regulowanego oparcia, blokady nóg i lin wyciągowych pozwala na wszechstronny trening ogólnorozwojowy i siłowy.
Czy blokada nóg jest regulowana?
Tak. Wyściełana blokada nóg jest 3-stopniowo regulowana i zapewnia bezpieczne, stabilne oparcie podczas wykonywania brzuszków oraz ćwiczeń ze skosem ujemnym.
Czy tapicerka nadaje się do dłuższego treningu?
Tak. Ergonomiczne tapicerki ze skóry PU są odporne na pot, przyjazne dla skóry i wypełnione miękką pianką – co zapewnia komfortowy, oszczędzający kręgosłup trening również podczas dłuższych sesji.
Mata ochronna na podłogę 136x67cm UM2
Jakie wymiary ma mata ochronna pod sprzęt AsVIVA UM2?
Ten wariant maty UM2 ma wymiary 136 x 67 cm. Mata jest dostępna również w większej wersji 192,5 x 95 cm.
Jaką grubość ma mata ochronna pod sprzęt?
UM2 posiada warstwę o grubości 5 mm. Tłumi ona wibracje i uderzenia, zmniejszając w ten sposób również poziom hałasu podczas treningu.
Czy mata jest antypoślizgowa?
Tak. Strukturyzowana powierzchnia zapewnia właściwości antypoślizgowe – niezależnie od podłoża mata nie przesunie się ani o milimetr.
Czy UM2 jest wodoodporna?
Tak. Powierzchnia jest wodoodporna i odporna na pot. Płyny, takie jak woda czy pot, po prostu spływają, a matę można łatwo wyczyścić.
Czy matę ochronną pod sprzęt można zwinąć?
Tak. Mata UM2 jest wyjątkowo elastyczna, a dzięki funkcji Easy-Rolling można ją łatwo zwinąć i przechowywać, oszczędzając miejsce.
Do czego nadaje się UM2?
Mata sprawdza się jako podkładka pod sprzęt fitness oraz jako wygodna mata do ćwiczeń na podłodze, takich jak brzuszki, joga czy trening mięśni brzucha.
Czy mata chroni moją podłogę przed zarysowaniami?
Tak. Dzięki UM2 unikniesz zarysowań i wgnieceń. Nawet ciężki sprzęt fitness nie zostawia śladów dzięki stabilnej warstwie o grubości 5 mm.
Czy mata nadaje się również w podróży?
Tak. UM2 jest lekka, łatwa do zwinięcia i transportu – idealny towarzysz do ćwiczeń w domu i w podróży.
Mata ochronna na podłogę 192x95cm
Do jakich urządzeń nadaje się mata ochronna AsVIVA UM1?
Mata UM1 sprawdza się jako podkładka pod prawie wszystkie sprzęty fitness, takie jak ergometry, wioślarze, orbitreki, bieżnie czy rowery stacjonarne. Chroni podłogę przed zarysowaniami i wgnieceniami oraz tłumi wibracje i hałas.
Jak duża jest mata ochronna na podłogę?
Ten wariant ma wymiary 192,5 x 95 cm. Model UM1 jest dodatkowo dostępny w mniejszym rozmiarze 136 x 67 cm.
Jaką grubość ma mata?
AsVIVA UM1 ma warstwę o grubości 5 mm, która tłumi wibracje i uderzenia oraz niezawodnie chroni podłogę.
Czy mata jest antypoślizgowa?
Tak. Strukturalna powierzchnia zapewnia antypoślizgową przyczepność – niezależnie od podłoża mat nie przesunie się ani o milimetr.
Czy mogę używać maty również do jogi lub ćwiczeń na podłodze?
Tak. Na miękkim, wygodnym podłożu można komfortowo wykonywać brzuszki, ćwiczenia jogi czy trening mięśni brzucha – wystarczy rozwinąć, położyć się i zacząć ćwiczyć.
Czy mata ochronna pod sprzęt jest wodoodporna?
Tak. Powierzchnia jest wodoodporna i odporna na pot. Woda lub pot po prostu spływają, dzięki czemu mata wygląda jak nowa nawet przy częstym użytkowaniu.
Czy matę można schować, oszczędzając miejsce?
Tak. UM1 jest elastyczna i po treningu można ją łatwo zwinąć oraz przechowywać na małej powierzchni – idealna również do ćwiczeń w podróży.
Jak czyścić matę ochronną na podłogę?
Dzięki wodoodpornej powierzchni z reguły wystarczy przetarcie wilgotną szmatką. Płyny spływają i łatwo je usunąć.
Miejski rower elektryczny Stadtfalter B14 – Szary/Biały
Jaki zasięg ma AsVIVA B14 Stadtfalter?
Akumulator litowo-jonowy LG 36 V, 17,5 Ah (630 Wh) umożliwia zasięg do 150 km na jednym ładowaniu. Rzeczywisty zasięg zależy od czynników takich jak poziom wspomagania, ukształtowanie terenu, obciążenie i pogoda.
Jak mocny jest silnik B14 Stadtfalter?
Rower elektryczny jest wyposażony w centralny silnik Ananda o mocy 250 W, który dostarcza 100 Nm momentu obrotowego. Czujnik momentu obrotowego dostosowuje wspomaganie do Twojej siły pedałowania – zapewniając naturalne wrażenia z jazdy ze wspomaganiem do 25 km/h.
Czy akumulator można wyjąć i ładować oddzielnie?
Tak. Akumulator jest zintegrowany z ramą, ale można go wyjąć kilkoma ruchami i ładować bezpośrednio w rowerze lub osobno. Pełne ładowanie trwa ok. 6 godzin, a wskaźnik naładowania w każdej chwili informuje o stanie baterii.
Czy B14 Stadtfalter to rower z niskim wejściem?
Tak. Miejski rower elektryczny ma niską ramę z wysokością wejścia wynoszącą zaledwie 43,2 cm. Pozwala to na wygodne wsiadanie i zsiadanie – idealne rozwiązanie do komfortowej jazdy po mieście i na co dzień.
Jakie hamulce i jaka przerzutka są zamontowane?
Rower elektryczny posiada hydrauliczne hamulce tarczowe z przodu i z tyłu dla bezpiecznego, precyzyjnie dozowanego hamowania oraz niewymagającą częstej konserwacji 7-biegową przekładnię w piaście Shimano Nexus, w której biegi można zmieniać również na postoju.
Jaki rozmiar opon ma B14 Stadtfalter?
Porusza się na odpornych na przebicia 28-calowych oponach Kenda K-Shield Reflex z paskami odblaskowymi na dwuściennych obręczach – zapewniając pewną przyczepność i lepszą widoczność w ruchu drogowym.
Jaka jest maksymalna dopuszczalna waga całkowita?
Maksymalne obciążenie wynosi 150 kg. Zapewnia to duży zapas dla rowerzysty i bagażu oraz podkreśla solidną konstrukcję e-bike'a.
Czy e-bike jest dopuszczony do ruchu drogowego?
Tak. Model B14 Stadtfalter jest wyposażony zgodnie z przepisami ruchu drogowego (StVZO) – m.in. w oświetlenie LED z przodu i z tyłu, dzwonek oraz odblaski – dzięki czemu jest od razu gotowy do jazdy po drogach publicznych.
Opaska na ramię do pomiaru tętna z Bluetooth AWS2 AWS2
Do jakich celów treningowych nadaje się opaska na ramię do pomiaru tętna AsVIVA AWS2?
AWS2 został zaprojektowany do treningu opartego na tętnie – od umiarkowanego treningu wytrzymałościowego po intensywne sesje, takie jak trening interwałowy i HIIT. Mierzy tętno w sposób ciągły w czasie rzeczywistym i pomaga przyporządkować intensywność treningu do pięciu stref tętna za pomocą kolorowych wskaźników LED – od rozgrzewki po zakres maksymalny.
Jak AWS2 mierzy tętno i jak dokładne są pomiary podczas ruchu?
AWS2 wykorzystuje optyczny pomiar tętna za pomocą czujnika LED umieszczonego na ramieniu. Sensor ciągle rejestruje tętno i szybko reaguje na zmiany obciążenia. Zapewnia to stabilne odczyty nawet podczas dynamicznych ruchów, np. przy intensywnych treningach lub treningu interwałowym.
Co oznaczają kolory LED i jakie strefy tętna wskazuje AWS2?
AWS2 wizualizuje pięć stref tętna za pomocą kolorowych wskaźników LED: zielony (≤ 120 BPM) do rozgrzewki, niebieski (121–135 BPM) do spalania tłuszczu, pomarańczowy (136–150 BPM) do cardio, fioletowy (151–165 BPM) do treningu mięśni/wydolności oraz czerwony (≥ 165 BPM) dla strefy maksymalnej. Dzięki temu na pierwszy rzut oka rozpoznasz intensywność swojego treningu.
Czy AWS2 jest alternatywą dla pasa piersiowego i jak nosi się go na ramieniu?
Tak, AWS2 jest przeznaczony do treningu bez pasa piersiowego. Wygodnie nosi się go na ramieniu, co zapewnia maksymalną swobodę ruchów. Perforowana, odporna na pot i oddychająca opaska gwarantuje stabilne trzymanie i przyjemny komfort noszenia – nawet podczas dłuższych treningów.
Z jakimi urządzeniami i aplikacjami fitness jest kompatybilny AWS2?
AWS2 łączy się przez Bluetooth 5.1 z kompatybilnymi aplikacjami fitness, zegarkami sportowymi i sprzętem cardio. Może być używany np. podczas treningu na bieżni, ergometrze lub rowerze, aby wyświetlać tętno. Jako kompatybilne aplikacje wskazano Kinomap i Zwift.
Czy AWS2 nadaje się do treningu w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz czy jest wodoodporny?
AWS2 jest przeznaczony do treningu w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz posiada wodoodporną konstrukcję. Dzięki temu nadaje się do różnych dyscyplin sportowych i form treningu – od treningu siłowego i cardio po bieganie, indoor-cycling czy HIIT.
Jak ładować AWS2 i co znajduje się w zestawie?
AWS2 ładowany jest za pomocą kabla USB. Do zestawu dołączona jest również oddychająca opaska na ramię, zaprojektowana z myślą o pewnym dopasowaniu i wysokim komforcie noszenia.
Do jakich dyscyplin sportowych szczególnie nadaje się AWS2?
AWS2 ma wszechstronne zastosowanie i nadaje się m.in. do treningu siłowego, cardio, biegania, indoor-cyclingu, HIIT oraz treningu na urządzeniach takich jak orbitrek, bieżnia czy ergometr. Dzięki noszeniu na ramieniu pozostaje wygodny nawet podczas intensywnych treningów.
Orbitrek C28 Runner
Jaka jest różnica między orbitrekiem a trenażerem eliptycznym w C28?
AsVIVA C28 łączy w sobie jedno i drugie: oferuje płynny, oszczędzający stawy ruch eliptyczny trenażera eliptycznego, a jednocześnie intensywność treningu na orbitreku. Dzięki temu trenujesz bezpiecznie dla stawów i efektywnie zarazem.
Ile waży koło zamachowe i co to daje?
Masa zamachowa waży 16 kg. Zapewnia wyjątkowo cichą i równomierną pracę, dzięki czemu ruch pozostaje płynny – komfortowy dla początkujących i zaawansowanych użytkowników.
Jak reguluje się opór?
C28 posiada magnetyczny system hamowania z 16 elektronicznymi poziomami oporu. Poziomy wybierasz wygodnie elektronicznie z poziomu konsoli – od lekkiego po intensywny trening.
Jakie programy treningowe oferuje C28?
Dostępnych jest 13 programów treningowych, w tym 4 programy sterowane tętnem do treningu w wybranej strefie tętna.
Czy C28 można połączyć z aplikacjami fitness?
Tak. Za pomocą zintegrowanego interfejsu Bluetooth połączysz C28 z aplikacjami fitness, takimi jak Kinomap. Wirtualne trasy i interaktywne treści zapewniają motywację i różnorodność.
Jak mierzyć puls?
C28 oferuje czujniki tętna w stałych uchwytach oraz zintegrowany odbiornik czujnika tętna dla kompatybilnych pasów piersiowych – dzięki temu trenujesz precyzyjnie w swojej strefie tętna.
Czy C28 jest wystarczająco cichy do mieszkania?
Tak. Magnetyczny system hamowania i wyjątkowo cichy napęd pasowy zapewniają cichy trening – idealny do mieszkań i domów wielorodzinnych.
Czy C28 można łatwo przemieszczać?
Tak. Dzięki zintegrowanym rolkom transportowym możesz bez problemu przesunąć C28 na bok i po treningu przechowywać go, oszczędzając miejsce.
Orbitrek C29 Pro
Co oznacza napęd tylny w orbitreku C29 Pro?
W modelu C29 Pro obrotowe koło zamachowe znajduje się z tyłu. Ten napęd tylny w połączeniu z masą zamachową 16 kg zapewnia cichy, optymalny przebieg ruchu z dłuższym, bardziej płaskim krokiem – co działa wyjątkowo naturalnie i oszczędza stawy.
Jak ustawić opór?
Opór jest sterowany elektronicznie za pomocą silnika magnetycznego i można go regulować na 16 poziomach. Dzięki temu wygodnie dostosowujesz intensywność treningu z poziomu komputera treningowego – wydajnie i niezwykle cicho.
Jakie programy treningowe oferuje C29 Pro?
Orbitrek C29 Pro oferuje 13 sterowanych komputerowo programów treningowych, 4 programy sterowane tętnem oraz funkcję ergometru – dzięki temu trenujesz według intensywności, poziomu pulsu lub według określonego programu.
Jak działa pomiar tętna?
Do pomiaru tętna wbudowano zintegrowane czujniki tętna w uchwytach. Dodatkowo wbudowano odbiornik pasa do pomiaru tętna z funkcją HCR, który niezawodnie przesyła wartości z opcjonalnego pasa piersiowego do komputera treningowego.
Czy C29 Pro jest kompatybilny z aplikacjami fitness?
Tak. Za pośrednictwem zintegrowanego interfejsu Bluetooth orbitrek można połączyć z aplikacjami takimi jak Kinomap i Zwift. Firma AsVIVA nie ma jednak wpływu na dostępność, kompatybilność ani aktualizacje aplikacji dostawców zewnętrznych.
Czy mogę odłożyć smartfon lub tablet na urządzeniu?
Tak. Orbitrek C29 Pro wyposażony jest w wygodną i bezpieczną półkę na telefon oraz tablet, dzięki czemu podczas treningu masz łatwy podgląd na swoje aplikacje, telewizję, filmy lub muzykę.
Czy orbitrek można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce?
Tak. Orbitrek C29 Pro jest składany i po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Dzięki zintegrowanym rolkom transportowym (system Take-To-Carry) z łatwością przesuniesz go na bok, unosząc tył.
Ile waży C29 Pro?
Masa własna orbitreka wynosi 53,2 kg – wytrzymała, stabilna konstrukcja zapewniająca bezpieczny i spokojny trening.
Orbitrek C29 Step
Jaki napęd posiada orbitrek C29 Step?
C29 Step to orbitrek z napędem tylnym: koło zamachowe znajduje się z tyłu. Zapewnia to cichy, optymalny przebieg ruchu z wyjątkowo długim i płaskim krokiem.
Jak duża jest masa koła zamachowego?
Masa koła zamachowego wynosi 16 kg. W połączeniu z precyzyjnymi łożyskami kulkowymi i szynami Easy-Glide zapewnia płynny, bezzakłóceniowy ruch.
Jak reguluje się opór?
Opór treningowy jest sterowany elektronicznie za pomocą dodatkowego silnika magnetycznego i można go regulować w 16 stopniach. Dodatkowo C29 Step oferuje funkcję ergometru.
Ile programów treningowych oferuje C29 Step?
Komputer treningowy oferuje 21 sterowanych komputerowo programów treningowych, które pozwalają urozmaicić Twój trening.
Czy orbitrek jest kompatybilny z aplikacjami?
Tak. Komputer treningowy posiada interfejs Bluetooth i jest kompatybilny z aplikacją Kinomap. Dzięki temu trenujesz z tysiącami filmów plenerowych na smartfonie lub tablecie.
Jak mogę zmierzyć swój puls?
C29 Step posiada zintegrowane czujniki tętna na dłonie. Dodatkowo w zestawie znajduje się pas do pomiaru tętna Polar T34, który automatycznie łączy się z orbitrekiem.
Czy trening jest cichy?
Tak. Napęd pasem rowkowanym, krzyżak napędowy ErgoWheel oraz elektroniczny system oporu magnetycznego zapewniają płynną i niezwykle cichą pracę – idealną również do mieszkań.
Czy C29 Step można łatwo transportować i przechowywać?
Tak. Mimo masy własnej wynoszącej około 47 kg, dzięki rolkom transportowym (system Take-To-Carry) bez trudu przesuniesz orbitrek po podniesieniu jego tyłu i przechowasz go, oszczędzając miejsce.
Orbitrek Smart E4 Pro
Czym różni się E4 Pro jako orbitrek i trenażer eliptyczny?
E4 Pro łączy obie formy treningu: oferuje naturalny, eliptyczny ruch trenażera eliptycznego, a jednocześnie korzyści treningowe klasycznego orbitreka. Płynny ruch jest wyjątkowo bezpieczny dla stawów i aktywuje całe ciało.
Jak ustawić opór?
Opór jest generowany magnetycznie i można go precyzyjnie regulować za pomocą konsoli na 24 poziomach elektronicznych. Dzięki temu dokładnie dopasujesz intensywność do swojego celu treningowego – od luźnej rozgrzewki po wymagający trening.
Czy E4 Pro jest wystarczająco cichy do mieszkania?
Tak. Niewymagający częstej konserwacji napęd pasowy oraz magnetyczny system oporu z masą koła zamachowego 24 kg zapewniają bardzo cichą i płynną pracę – idealnie do mieszkań i domów wielorodzinnych o każdej porze dnia.
Jakie wartości treningowe wyświetla konsola?
Konsola fitness LCD wyświetla między innymi czas, dystans, prędkość, zużycie kalorii oraz tętno. Dodatkowo do dyspozycji jest 10 sterowanych komputerowo programów treningowych oraz funkcja ergometru.
Czy mogę połączyć E4 Pro z aplikacjami fitness?
Tak. Model E4 Pro można sparować przez Bluetooth z aplikacjami takimi jak Kinomap, FitShow i Zwift. Pozwala to na rozszerzenie danych treningowych i trening na wirtualnych trasach.
Jak mierzyć puls?
Dzięki czujnikom tętna w stałych uchwytach oraz zintegrowanemu odbiornikowi tętna masz kontrolę nad swoim tętnem i trenujesz precyzyjnie w wybranej strefie tętna.
Jakie mięśnie trenuję za pomocą E4 Pro?
Eliptyczny ruch całego ciała aktywuje jednocześnie nogi, pośladki, ramiona, barki i tułów. Zapewnia to efektywny, bezpieczny dla stawów trening cardio z dużym zaangażowaniem mięśni.
Czy E4 Pro można łatwo przestawić?
Tak. Pomimo masywnej konstrukcji ramy E4 Pro można wygodnie przesunąć na bok za pomocą zintegrowanych rolek transportowych – w ten sposób po treningu szybko zwolnisz miejsce.
Orbitrek Smart Stair Pro E50
Czym różni się E50 od klasycznego orbitreka?
Model E50 Smart Stair Pro łączy bezpieczny dla stawów, naturalny ruch trenażera eliptycznego z intensywnością orbitreka. Dzięki masie zamachowej 26 kg, 32 poziomom oporu i 21-stopniowym elektrycznym nachyleniom oferuje wyjątkowo wszechstronny trening całego ciała porównywalny z siłownią.
Jak ustawić opór?
Na dotykowym wyświetlaczu TFT lub za pomocą przycisków na kierownicy wybierasz jeden z 32 sterowanych komputerowo poziomów oporu. Dodatkowo nachylenie można regulować elektrycznie na 21 poziomach, aby precyzyjnie różnicować obciążenie.
Czy mogę połączyć E50 z aplikacjami?
Tak. Przez Bluetooth połączysz E50 z aplikacjami fitness, takimi jak Kinomap, uzyskując dostęp do wirtualnych tras i coachingu. Usługi streamingowe, takie jak Netflix, YouTube czy Spotify, można obsługiwać bezpośrednio na dotykowym wyświetlaczu TFT.
Czy trening jest bezpieczny dla stawów?
Tak. Płynny ruch eliptyczny bez gwałtownych wstrząsów znacznie odciąża kolana i biodra. W połączeniu z dużą długością kroku wynoszącą 53 cm model E50 doskonale nadaje się również do dłuższych sesji i powrotu do treningów.
Jaka jest maksymalna waga użytkownika E50?
E50 Smart Stair Pro wytrzymuje obciążenie do 150 kg wagi ciała.
Czy mogę zmierzyć swój puls?
Tak. E50 posiada czujniki tętna na uchwytach oraz zintegrowany odbiornik tętna, dzięki czemu możesz trenować precyzyjnie w wybranej strefie tętna.
Czy E50 jest wystarczająco cichy do mieszkania?
Tak. Cichy jak szept napęd pasowy, precyzyjne łożyska kulkowe oraz poczwórny system prowadzenia zapewniają wyjątkowo cichą i płynną pracę – idealnie do mieszkań i domów wielorodzinnych.
Czy E50 można łatwo przestawić?
Pomimo solidnej konstrukcji model E50 można wygodnie przesuwać dzięki zintegrowanym rolkom transportowym i oszczędzając miejsce odstawić na bok po treningu.
Pistolet do masażu MGN2 - Czarny
Do czego służy pistolet do masażu AsVIVA MGN2?
Urządzenie MGN2 nadaje się do rozgrzewki przed sportem, regeneracji po treningu oraz łagodzenia napięć i stwardnień mięśniowych na co dzień – na przykład po pracy przy biurku. Perkusyjny masaż głęboki ukierunkowanie stymuluje mięśnie i krążenie krwi.
Ile głowic masujących znajduje się w zestawie?
W zestawie znajdują się 4 wymienne głowice masujące: głowica widełkowa do średnich grup mięśniowych (odcinek szyjny kręgosłupa, łydki), głowica stożkowa do punktów spustowych i małych obszarów, głowica płaska do dużych grup mięśniowych oraz głowica kulista do ud i pośladków.
Ile stopni intensywności ma pistolet do masażu?
MGN2 oferuje 20 regulowanych poziomów intensywności. Częstotliwość w zależności od wybranego poziomu wynosi od 34 do 53 Hz, co pozwala idealnie dopasować masaż do partii ciała i własnych odczuć.
Jak głośna jest MGN2 podczas pracy?
Bezszczotkowy silnik o mocy 24 W pracuje z głośnością maksymalnie 45 dB, co czyni go niemal szeptem – idealnie do użytku w domu lub w biurze.
Jak długo trzyma akumulator i jak się go ładuje?
Akumulator litowo-jonowy o pojemności 2000 mAh umożliwia do 4 godzin bezprzewodowego masażu i jest wygodnie ładowany przez port USB. Po 10 minutach bezczynności urządzenie wyłącza się automatycznie.
Co oznacza amplituda 8 mm?
Amplituda określa, jak głęboko głowica masująca wnika w mięśnie. Dzięki skokowi 8 mm model MGN2 działa precyzyjnie i głęboko, nie ślizgając się po skórze – idealnie nadaje się do rozluźniania napięć mięśniowych.
Ile waży pistolet do masażu?
MGN2 waży zaledwie około 400 Gramm i dzięki ergonomicznemu kształtowi pewnie i wygodnie leży w dłoni – idealny do codziennego użytku i w podróży.
Czy MGN2 posiada funkcję łagodnego rozruchu (Soft-Start)?
Tak. Funkcja Soft-Start zapewnia łagodny rozruch silnika. Dodatkowo wskaźnik LED na uchwycie pokazuje poziom naładowania akumulatora oraz wybrany poziom prędkości.
Czy torba transportowa jest zawarta w zestawie?
Tak. Solidna torba transportowa znajduje się w zestaw. Bezpiecznie i z oszczędnością miejsca schowasz w niej pistolet do masażu wraz ze wszystkimi głowicami masującymi – idealne w podróży lub do siłowni.
Pizzaroller für RedNeck Keramik-Grill Pro GGK-Z13
Aus welchem Material besteht der Pizzaroller?
Der Pizzaroller besteht aus rostfreiem Edelstahl. Das macht ihn langlebig, hygienisch und für die Reinigung in der Spülmaschine geeignet.
Kann der Pizzaroller auch krossen Teig schneiden?
Ja. Die scharfe Edelstahlklinge zerteilt auch krossen Pizza- und Flammkuchenteig mühelos in handliche Stücke, ohne dass Sie Ihre Küchenmesser strapazieren müssen.
Wie sicher ist der Pizzaroller in der Handhabung?
Der Pizzaroller verfügt über einen integrierten Fingerschutz vor der Klinge. Dieser verhindert ein ungewolltes Abrutschen des Fingers und schützt so vor Verletzungen.
Ist der Pizzaroller spülmaschinengeeignet?
Ja. Aufgrund des rostfreien Edelstahls ist der Pizzaroller für die Reinigung in der Spülmaschine geeignet und glänzt nach jedem Grillabend wieder wie neu.
Welche Maße hat der Pizzaroller?
Der Pizzaroller ist kompakt gebaut und misst 12,5 x 8 cm. Das Schneiderad hat einen Durchmesser von 6,4 cm, sodass sich das Werkzeug in jeder Geschirrschublade verstauen lässt.
Passt der Pizzaroller zum RedNeck Keramik-Grill Pro?
Ja, der Pizzaroller ist das passende Zubehör rund um Pizza- und Flammkuchen-Abende mit dem RedNeck Keramik-Grill Pro.
Gibt es passendes Zubehör für Grill-Pizza?
Als optionales Zubehör ist ein Pizzastein erhältlich. Damit gelingt Grill-Pizza mit besonders knusprigem Boden, die Sie anschließend mit dem Pizzaroller mühelos teilen.
Pizzastein 36cm für RedNeck Keramik-Grill 21“ Pro GGK1-Z1
Welchen Durchmesser hat der RedNeck Pizzastein?
Der Pizzastein hat einen Durchmesser von 36 cm. Damit finden auch große Pizzen, Flammkuchen und Brote bequem Platz.
Wie dick ist der Pizzastein?
Der Stein ist 1,5 cm dick. Diese Dicke sorgt für eine besonders lange Hitzespeicherung und gleichmäßige Wärmeabgabe an den Teig.
Aus welchem Material besteht der Pizzastein?
Der Pizzastein besteht aus robustem Keramikmaterial. Es speichert die Wärme, verteilt sie gleichmäßig und lässt Ihr Backwerk leicht wieder ablösen.
Für welche Grills und Öfen ist der Pizzastein geeignet?
Der Pizzastein passt zum RedNeck Keramik-Grill 21 Pro und zu allen handelsüblichen Grills mit Deckel. Ebenso lässt er sich im Backofen und im Außenofen verwenden.
Kann ich nur Pizza auf dem Stein backen?
Nein. Neben Pizza eignet sich der Stein auch für Flammkuchen, Brot, Brötchen und Kleingebäck – so bringen Sie Abwechslung auf Grill und in den Ofen.
Lässt sich der Teig leicht vom Stein lösen?
Ja. Vom Keramikmaterial lässt sich das Backwerk leicht wieder lösen, auch bei klebrigem Teig. Mit einer Pizzaschaufel nehmen Sie Pizza und Brot verbrennungsfrei vom heißen Stein.
Bleibt der Pizzastein nach dem Anheizen lange warm?
Ja. Der Stein speichert die Wärme bereits beim Anheizen und bleibt auch dann noch eine Weile warm, wenn die Glut der Kohle bereits erloschen ist.
Welches optionale Zubehör gibt es für den Pizzastein?
Optional sind eine Pizzaschaufel und ein Pizzastein-Aufzug erhältlich. Damit legen Sie den Teig sicher auf und entnehmen die fertige Pizza komfortabel und verbrennungsfrei.
Pizzastein 38cm für RedNeck Keramik-Grill 23“ Pro GGK3-Z02
Für welchen Grill ist der Pizzastein geeignet?
Der Pizzastein passt zum RedNeck Keramik-Grill 23" Pro und ist darüber hinaus für alle handelsüblichen Grills mit Deckel geeignet. Der Deckel staut die Hitze wie in einem Steinofen und sorgt für ein gleichmäßiges Backergebnis.
Welchen Durchmesser und welche Dicke hat der Pizzastein?
Der Pizzastein hat einen Durchmesser von 38 cm und eine Dicke von 1,5 cm. Die kräftige Materialstärke sorgt für eine besonders lange Hitzespeicherung.
Kann ich den Pizzastein auch im Backofen verwenden?
Ja. Der Pizzastein eignet sich für Grill, Backofen und Außenofen. Dank der runden Form lässt er sich in handelsübliche Backöfen einschieben und dort ebenso platzsparend verstauen.
Kann ich außer Pizza noch etwas anderes backen?
Ja, der Stein ist vielseitig einsetzbar. Neben Pizza gelingen auch Flammkuchen, Brot, Brötchen und Kleingebäck. Selbst klebriger Teig lässt sich vom Keramikmaterial leicht lösen.
Woraus besteht der Pizzastein?
Der Pizzastein besteht aus robustem Keramikmaterial. Die Keramik speichert die Wärme und gibt sie gleichmäßig ab – die Grundlage für eine knusprige Kruste.
Wie funktioniert die Wärmespeicherung?
Schon beim Anheizen nimmt der Stein die steigende Wärme auf und speichert sie. Pizza und Brot werden dadurch gleichmäßig erwärmt. Auch wenn die Glut nachlässt, bleibt der Stein noch eine Weile heiß.
Gibt es passendes Zubehör?
Optional sind eine Pizzaschaufel und ein Pizzastein-Aufzug erhältlich. Mit der Pizzaschaufel nimmst du Pizza und Brot verbrennungsfrei vom heißen Stein, mit dem Aufzug handhabst du den Stein sicher.
Relax Massagepistole MGN1
Wie viele Massageköpfe sind bei der MGN1 dabei?
Im Lieferumfang sind sieben austauschbare Massageköpfe enthalten: Gabel-, Kegel-, Flach-, Kugel-, Luftkissen- und bogenförmiger Kopf sowie ein beheizbarer Wärmekopf. Damit lässt sich der gesamte Körper gezielt massieren.
Wofür ist der beheizbare Massageaufsatz gedacht?
Der beheizbare Aufsatz bietet drei Wärmestufen (44 °C, 56 °C und 61 °C). Die Wärme regt die Durchblutung an und verstärkt den Entspannungseffekt – ideal zur Tiefenentspannung und für eine wohltuende Wärmetherapie bei verspannten Muskeln.
Wie laut ist die Massagepistole?
Der bürstenlose 70-Watt-Motor arbeitet mit maximal 45 dB besonders leise. Trotzdem liefert er kraftvolle bis zu 3200 Schläge pro Minute – so kannst du dich auch in ruhiger Umgebung ungestört massieren.
Wie stelle ich die Intensität ein?
Über den LCD-Touchscreen wählst du zwischen drei Geschwindigkeitsstufen mit insgesamt 260 Drehzahlleveln. Die Frequenz liegt je nach Stufe zwischen 30 und 53 Hz. Die Soft-Start-Funktion fährt auch hohe Drehzahllevel sanft hoch.
Wie lange hält der Akku und ist er austauschbar?
Der 2400-mAh-Lithium-Ionen-Akku ermöglicht bis zu 8 Stunden Massage. Er ist austauschbar – mit einem optionalen Wechselakku verdoppelst du die einsatzbereite Laufzeit.
Woran erkenne ich den Akkustand?
Ein leuchtender LED-Ring am Handgriff zeigt über rotes oder grünes Licht den aktuellen Ladestand an. Nach 10 Minuten ohne Betrieb schaltet sich das Gerät zudem automatisch ab.
Wofür kann ich die Massagepistole einsetzen?
Die MGN1 eignet sich zum Aufwärmen vor dem Sport, zur Regeneration danach und zum Lösen von Verspannungen und Verhärtungen im Alltag – etwa nach langer Schreibtischarbeit. Sie stimuliert die Muskulatur und den Blutkreislauf gezielt und schonend.
Ist eine Transporttasche im Lieferumfang enthalten?
Ja. Zur MGN1 gehört eine praktische Transporttasche, in der du die Massagepistole samt allen Aufsätzen und Zubehör sicher verstaust und überallhin mitnehmen kannst.
Składany rower elektryczny Stadtfalter B13
Jaki jest zasięg Stadtfalter B13?
Dzięki akumulatorowi Samsung 36 V / 14 Ah Stadtfalter B13 osiąga zasięg do 100 km. Rzeczywisty zasięg zależy od takich czynników, jak poziom wspomagania, waga rowerzysty, profil trasy i pogoda.
Czy akumulator można wyjąć i ile trwa ładowanie?
Tak. Akumulator Samsung można wyjąć w kilka sekund bez narzędzi i ładować go zewnętrznie lub bezpośrednio w e-bike'u. Ze standardowego gniazdka domowego 230 V ładuje się do pełna w ok. 3 do 6 godzin.
Jak kompaktowo można złożyć B13?
W kilku prostych ruchach złożysz Stadtfalter B13 do poręcznych wymiarów około 40 × 85 × 70 cm. Dzięki temu zmieści się w bagażniku, kamperze, pociągu lub piwnicy – dodatkowo pedały również się składają, co zapewnia minimalną szerokość.
Jakie jest maksymalne obciążenie e-bike'a?
Stadtfalter B13 został zaprojektowany z myślą o maksymalnym obciążeniu całkowitym do 150 kg, co czyni go idealnym do codziennego użytku z bagażem.
Jak szybko jedzie rower elektryczny ze wspomaganiem silnika?
Silnik w tylnym kole DynamiX M o mocy 250 W wspomaga pedałowanie do prędkości 25 km/h. Dodatkowo do dyspozycji jest pięć poziomów wspomagania oraz tryb prowadzenia do 6 km/h.
Jakie hamulce i jakie oświetlenie posiada B13?
Składany rower jest wyposażony w mechaniczne hamulce tarczowe z przodu i z tyłu z czujnikami hamowania. Doskonałą widoczność zapewnia wydajne oświetlenie LED H10 z przodu i z tyłu oraz paski odblaskowe na oponach.
Czy mogę połączyć rower elektryczny z aplikacją?
Tak. Za pośrednictwem zintegrowanego interfejsu Bluetooth połączysz komputer rowerowy LCD z aplikacją BIKEGO i skorzystasz z nawigacji, rejestracji tras oraz analizy danych jazdy w czasie rzeczywistym.
Czy Stadtfalter B13 nadaje się również dla początkujących?
Tak. Niska rama z głębokim wejściem o wysokości zaledwie 32 cm znacznie ułatwia wsiadanie i zsiadanie, sprawiając, że B13 jest komfortowy w użytkowaniu również dla początkujących lub osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
Skuter elektryczny AsVIVA EM1 akumulator Panasonic 60V 20Ah EM1_X1
Do jakiego pojazdu nadaje się ten akumulator?
Akumulator został zaprojektowany specjalnie dla hulajnogi elektrycznej AsVIVA EM1 i pasuje do przeznaczonej na niego komory.
Jaki zasięg zapewnia dodatkowy akumulator?
Pojedynczy akumulator zapewnia zasięg około 60 km. Z dwoma akumulatorami zwiększasz swój całkowity zasięg do 120 km.
Jak długo wytrzymuje akumulator na jednym ładowaniu?
W pełni naładowany akumulator działa do 5 godzin – w zależności od stylu jazdy, obciążenia i profilu trasy.
Jak naładować akumulator?
Akumulator można wygodnie ładować ze zwykłego gniazdka domowego 230-Volt – również poza skuterem elektrycznym. Najlepiej użyć do tego ładowarki dostarczonej ze skuterem.
Ile trwa pełne ładowanie?
Pełne naładowanie trwa około 4 godzin.
Ile cykli ładowania wytrzymuje akumulator?
Akumulator litowo-jonowy wytrzymuje około 500 do 1.000 cykli ładowania. Dopiero naładowanie do 100 % odpowiada przy tym jednemu pełnemu cyklowi ładowania.
Czy muszę dokupić dodatkowe akcesoria, aby naładować akumulator?
Nie. Do tego akumulatora nie potrzebujesz żadnego dodatkowego wyposażenia – wystarczy zwykłe domowe gniazdko 230-V.
Czy mogę używać akumulatora również jako akumulatora zapasowego?
Tak. Akumulator sprawdza się zarówno jako drugi akumulator zwiększający zasięg, jak i jako akumulator zapasowy do Twojego EM1.
Smart Wireless BBQ RedNeck Thermometer Bluetooth GGBT1
Für welche Grills ist das RedNeck Grillthermometer geeignet?
Das Thermometer-Set ist universell einsetzbar – ob Gas-, Kugel- oder Holzkohlegrill. Es funktioniert außerdem im Backofen und in der Küche und ist damit für nahezu jede Zubereitungsart geeignet.
Wie verbinde ich das Thermometer mit meinem Smartphone?
Über die Bluetooth-Schnittstelle koppelst du das Grillthermometer per App HyperBBQ mit deinem Smartphone, iPhone oder iPad. Danach siehst du Temperaturen, Garpunkte und Alarme bequem auf dem Display deines Geräts. Bitte beachte, dass wir auf Verfügbarkeit, Kompatibilität und Updates der Drittanbieter-App keinen Einfluss haben.
Wie viele Temperaturfühler sind enthalten?
Das Set umfasst einen Innenraum-Temperaturfühler aus Edelstahl zur Messung der Grilltemperatur sowie zwei Kerntemperaturfühler, mit denen du die Innentemperatur deines Grillguts überwachst.
Welche Temperaturbereiche decken die Fühler ab?
Der Innenraum-Temperaturfühler misst von 30 bis 400 °C, die Kerntemperaturfühler von 0 bis 300 °C. So überwachst du sowohl die Grill- als auch die Kerntemperatur zuverlässig.
Wie groß ist die Reichweite der Bluetooth-Verbindung?
Über die Bluetooth-Schnittstelle erhältst du bis zu einer Entfernung von rund 50 m zuverlässige Daten. Zusätzlich sorgt die Wi-Fi-Anbindung für mehr Reichweite; die Alarme bleiben auch am Rande des Signals aktiv.
Welche Garstufen kann ich einstellen?
Es stehen fünf vordefinierte Temperaturmesseinstellungen zur Verfügung: rare, medium rare, medium, medium well und well done. Du wählst den gewünschten Garpunkt und wirst beim Erreichen benachrichtigt.
Ist das Grillthermometer gegen Spritzwasser geschützt?
Ja. Das Thermometer ist nach IP64 gegen Staub und Spritzwasser geschützt und verfügt zusätzlich über einen integrierten Hitzeisolator – ideal für den Einsatz am heißen Grill.
Kann ich mir das Erreichen der Kerntemperatur melden lassen?
Ja. Dank der integrierten Alarmfunktionen wirst du benachrichtigt, sobald die eingestellte Kerntemperatur erreicht oder die gewählte Garzeit abgelaufen ist – so triffst du den perfekten Garpunkt zuverlässig.
Speedbike Big Screen S11S
Ile wynosi masa zamachowa S11S?
AsVIVA S11S jest wyposażony w masę koła zamachowego 18 kg. Zapewnia ona płynny, równomierny przebieg ruchu oraz stabilną podstawę treningową – niezależnie od poziomu obciążenia.
Jak reguluje się opór?
S11S oferuje 100 magnetycznie regulowanych poziomów oporu. Za pomocą pokrętła regulujesz opór treningowy stopniowo – od lekkiej rozgrzewki po intensywne interwały.
Jakie aplikacje są kompatybilne z S11S?
Za pomocą Bluetooth połączysz Indoor Cycle z kompatybilnymi aplikacjami fitness, takimi jak Kinomap, Zwift czy FitShow. W ten sposób trenujesz interaktywnie z wirtualnymi trasami i danymi w czasie rzeczywistym.
Jak duży jest wyświetlacz?
S11S posiada wielkoformatowy ekran dotykowy Full-HD o przekątnej 21,5" (54,61 cm) z przejrzystą prezentacją treningu, funkcją kopiowania ekranu i zintegrowanym dźwiękiem 360°.
Czy speedbike jest cichy?
Tak. Cichy napęd pasowy oraz bezdotykowy hamulec z magnesem trwałym zapewniają trening bez tarcia i wyjątkowo cichą pracę – również w mieszkaniu i domu wielorodzinnym.
Dla jakiego wzrostu przeznaczony jest S11S?
Dzięki regulowanemu siodełku i kierownicy S11S nadaje się dla osób o wzroście od około 150 bis 195 cm.
Jaka jest maksymalna waga użytkownika S11S?
Maksymalna waga użytkownika wynosi według danych producenta 120 kg.
Co znajduje się w zestawie?
Oprócz Indoor Cycle w zestawie znajduje się zestaw hantli z uchwytem, opaska na ramię do pomiaru tętna, mata ochronna pod sprzęt oraz podwójny uchwyt na bidon.
Speedbike Multimedia Studio Pro S20
Do jakich form treningu nadaje się AsVIVA S20 Speedbike?
S20 nadaje się do treningu cardio, wytrzymałościowego i interwałowego. Pozwala na elastyczną realizację zarówno jednostajnych treningów, jak i intensywnych interwałów – idealne rozwiązanie do regularnego indoor cyclingu w domu.
Jak reguluje się opór?
Opór jest magnetyczny i można go precyzyjnie regulować elektronicznie na 32 poziomach. Pozwala to dokładnie dostosować intensywność do Twojego treningu – od lekkiej jazdy wytrzymałościowej po intensywne interwały.
Jak duża jest masa koła zamachowego?
Masa koła zamachowego wynosi około 20 kg. W połączeniu z oporem magnetycznym zapewnia płynny ruch i równe pedałowanie, również podczas intensywnych treningów.
Czy mogę połączyć rower Speedbike z aplikacjami treningowymi?
Tak. S20 posiada funkcja Bluetooth i jest kompatybilny z aplikacjami takimi jak Kinomap, Zwift i iConsolePro. Dzięki temu możesz korzystać z wirtualnych tras, map na żywo i danych treningowych bezpośrednio podczas ćwiczeń w domu.
Czym jest Smart Knob?
Smart Knob to centralny element sterujący, za pomocą którego szybko i łatwo dostosujesz intensywność podczas jazdy – bez przerywania treningu.
Czy mogę zamocować swój tablet lub smartfon?
Tak. W kokpicie znajduje się uchwyt na tablet i smartfon, dzięki czemu masz swoje urządzenie z aplikacjami, filmami lub danymi treningowymi zawsze pod ręką i w zasięgu wzroku.
Jak duży jest wyświetlacz?
S20 jest wyposażony w duży wyświetlacz fitness o przekątnej 21,5", który przejrzyście pokazuje Twoje dane treningowe.
Czy rower Speedbike nadaje się do użytku w mieszkaniu?
Tak. Magnetyczny system oporu pracuje cicho i nie wymaga częstej konserwacji, a cicha praca sprawia, że S20 jest idealny do regularnego treningu w mieszkaniu.
Czy koło zamachowe można w kontrolowany sposób wyhamować?
Tak. S20 posiada funkcję dwukierunkową zintegrowaną z przyciskiem hamulca, co pozwala na kontrolowane wyhamowanie koła zamachowego.
Speedbike Performance S15
Dla kogo przeznaczony jest AsVIVA S15 Speedbike?
Model S15 jest skierowany zarówno do ambitnych początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników, którzy chcą planować swój trening cardio w sposób ustrukturyzowany i nastawiony na wyniki – do indoor cyclingu, treningu interwałowego i wytrzymałościowego w domu.
Jak reguluje się opór?
Model S15 wykorzystuje magnetyczny system oporu z 32 poziomami elektronicznymi. Opór regulujesz za pomocą pokrętła Smart Knob bezpośrednio podczas jazdy – precyzyjnie, cicho i bez zużywania się elementów.
Z jakimi aplikacjami jest kompatybilny S15?
Za pomocą Bluetooth połączysz Speedbike z aplikacjami fitness, takimi jak Kinomap, Zwift i ThinkFIT. W ten sposób trenujesz wzdłuż wirtualnych tras i prowadzonych programów.
Jak duża jest masa koła zamachowego?
Masa zamachowa wynosi 20 kg. W połączeniu z napędem pasowym zapewnia płynną, równomierną pracę – nawet przy wysokiej intensywności.
Czy speedbike jest cichy?
Tak. Bezdotykowy opór magnetyczny oraz zamknięty napęd pasowy zapewniają przyjemnie cichą pracę – idealną do mieszkań i gospodarstw domowych z wieloma domownikami.
Czy mogę używać tabletu lub smartfona?
Tak. W kokpicie zintegrowano uchwyt na tablet i smartfon. Dzięki temu masz swoje urządzenie do treningu z aplikacją zawsze w zasięgu wzroku.
Jakie wartości wskazuje komputer treningowy?
Komputer treningowy LCD w przejrzysty sposób wyświetla czas, prędkość, dystans, spalanie kalorii, moc w watach oraz tętno.
Co oznacza funkcja dwukierunkowa z przyciskiem hamulca?
Koło zamachowe obraca się wraz z ruchem pedałowania. Za pomocą zintegrowanego przycisku hamulca zatrzymasz je w dowolnym momencie w sposób kontrolowany i bezpieczny – to tak zwana funkcja dwukierunkowa.
Speedbike Power S18 Pro
Jak działa elektroniczna zmiana biegów w S18 Pro?
Za pomocą przycisków Up i Down na kierownicy elastycznie przełączasz między przełożeniami 3 x 8. Łącznie do dyspozycji masz 24 poziomy oporu, za pomocą których realistycznie zasymulujesz podjazdy, zjazdy i płaskie trasy.
Ile wynosi masa zamachowa i dlaczego jest to ważne?
Masa zamachowa wynosi 18 kg. Zapewnia płynny, bezawaryjny ruch obrotowy oraz precyzyjne przenoszenie siły – dzięki temu trening jest płynny, efektywny i bezpieczny dla stawów.
Czy Speedbike S18 Pro jest cichy?
Tak. Specjalny napęd pasowy, wysokiej jakości koło zamachowe oraz elektroniczny hamulec magnetyczny zapewniają cichą jak szept, równomierną pracę – idealne również do mieszkań i domów wielorodzinnych.
Czy mogę połączyć S18 Pro z aplikacjami fitness?
Tak. Za pomocą zintegrowanego interfejsu Bluetooth łączysz komputer fitness z aplikacjami takimi jak Kinomap czy Zwift i trenujesz na wirtualnych trasach kolarstwa szosowego. Pamiętaj, że nie mamy wpływu na dostępność, kompatybilność ani aktualizacje aplikacji dostawców zewnętrznych.
Jakie wartości wskazuje komputer treningowy?
Komputer treningowy LCD wyświetla czas treningu, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie i tętno, a także ustawiony bieg przedni i tylny. Dodatkowo dostępnych jest 21 programów treningowych, 4 programy sterowane tętnem i 4 programy użytkownika.
Jakie pedały ma S18 Pro i czy mogę używać butów szosowych?
Pedały są wyposażone w indywidualnie regulowane noski oraz uchwyt zatrzaskowy SPD kompatybilny z Shimano. Możesz więc trenować zarówno w zwykłych butach sportowych, jak i w kolarskich butach szosowych z systemem SPD.
Jak mierzyć puls?
Rower treningowy indoor posiada zintegrowane czujniki tętna. Do dokładnego, telemetrycznego pomiaru tętna opcjonalnie dostępny jest pas piersiowy Polar T34.
Czy speedbike można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce?
Tak. Dzięki systemowi Take-To-Carry ze zintegrowanymi rolkami transportowymi po treningu wygodnie przesuniesz S18 Pro na bok i odzyskasz miejsce w salonie.
Speedbike Power Trainer S8 Pro
Wie schwer ist die Schwungmasse des S8 Pro?
Das AsVIVA S8 Pro ist mit einer massiven Schwungmasse von 25 kg ausgestattet. Sie sorgt für einen gleichmäßigen, natürlichen Rundlauf und eine exakte Kraftübertragung – auch bei hoher Belastung.
Ist das Indoor Cycle leise?
Ja. Durch den wartungsarmen Riemenantrieb läuft das S8 Pro besonders leise und geschmeidig – ideal für Wohnungen und Mehrfamilienhäuser.
Kann ich das S8 Pro mit einer App verbinden?
Ja. Der Sportcomputer besitzt eine Bluetooth-Schnittstelle und lässt sich mit kompatiblen Fitness-Apps auf Smartphone oder Tablet koppeln. In einem Inhouse-Test wurde das Gerät erfolgreich mit Kinomap verbunden. Auf Verfügbarkeit, Kompatibilität oder Updates von Drittanbieter-Apps hat AsVIVA keinen Einfluss.
Welche Werte zeigt der Sportcomputer an?
Der LCD-Sportcomputer zeigt unter anderem Zeit, Distanz, Geschwindigkeit, RPM, Kalorienverbrauch und Herzfrequenz an. Die Pulsmessung erfolgt über die integrierten Handpulssensoren im Lenker.
Lässt sich der Widerstand einstellen?
Ja. Der Belastungswiderstand ist stufenlos verstellbar und lässt sich individuell an deine Trainingsintensität anpassen. Über denselben Drehknopf kannst du zudem jederzeit den Not-Stopp auslösen und die Schwungmasse sofort stoppen.
Welche Pedale hat das S8 Pro?
Die rutschfesten Pedale bieten auf einer Seite ein verstellbares Körbchen und auf der Rückseite eine Shimano-kompatible SPD-Klick-Aufnahme für Rennradschuhe – so trainieren Einsteiger und Radsportler gleichermaßen sicher.
Kann ich Sattel und Lenker anpassen?
Ja. Sattel und Multipositionslenker lassen sich jeweils horizontal und vertikal verstellen. Die extra lange Sattelstange bietet auch größeren Fahrern optimalen Komfort.
Lässt sich das Bike leicht transportieren?
Ja. Dank des Take-To-Carry-Systems mit integrierten Transportrollen kannst du das rund 51 kg schwere Indoor Cycle einfach anheben und bequem an einen anderen Ort verschieben.
Ist eine Trinkflasche im Lieferumfang enthalten?
Ja. Das S8 Pro verfügt über einen integrierten Getränkehalter, und eine passende Trinkflasche liegt dem Indoor Cycle gratis bei.
Speedbike Studio Pro S17
Jak regulować opór w S17?
S17 dysponuje magnetycznym systemem oporu z 32 poziomami. Dźwignią oporu stopniowo regulujesz intensywność – od lekkiego toczenia się po dynamiczny sprint pod górę.
Ile wynosi masa zamachowa?
Masa zamachowa wynosi 28 kg. Zapewnia ona równomierne, płynne odczucie pedałowania oraz stałą kadencję – idealnie do płynnego indoor cyclingu.
Czy mogę korzystać z S17 z aplikacjami fitness?
Tak. S17 można sparować przez Bluetooth z kompatybilnymi aplikacjami fitness, takimi jak Kinomap czy iConsole+. Dzięki temu korzystasz z wirtualnych tras i ustrukturyzowanych treningów, zapewniając sobie urozmaicony trening.
Jakie wartości wyświetla komputer treningowy?
Komputer sportowy z ekranem dotykowym czytelnie wyświetla czas, dystans, prędkość, kadencję i spalanie kalorii, a jego obsługa dotykowa jest intuicyjna.
Dla jakiego wzrostu przeznaczony jest S17?
Speedbike jest przeznaczony dla użytkowników o wzroście od ok. 1,50 do 2,00 m. Siodełko i kierownicę można regulować bez narzędzi.
Jaka jest maksymalna waga użytkownika dla S17?
Maksymalne obciążenie według danych producenta wynosi 150 kg. Stabilna konstrukcja zapewnia pewne oparcie nawet podczas intensywnych treningów.
Czy S17 jest cichy?
Tak. Cichy napęd pasowy i osłonięte koło zamachowe zapewniają przyjemnie cichą pracę – również w mieszkaniach i domach wielorodzinnych.
Czy rower Speedbike można łatwo przemieszczać?
Tak. Dzięki zintegrowanym rolkom transportowym po treningu bez trudu przesuniesz model S17 na bok i przechowasz go oszczędzając miejsce dzięki kompaktowym wymiarom.
Speedbike Tour S11
Ile waży masa zamachowa w Speedbike S11?
Rower treningowy Indoor Cycle S11 posiada masywną masę zamachową 18 kg z pełnego materiału. Zapewnia ona absolutnie płynną, równomierną pracę bez strat mocy, a tym samym realistyczne odczucia z jazdy.
Jak ustawić opór?
Opór obciążenia można regulować ręcznie i bezstopniowo za pomocą pokrętła – od lekkiej rozgrzewki po intensywny trening. W ten sposób indywidualnie dostosujesz każdą sesję do swoich celów treningowych.
Czy Indoor Cycle S11 jest cichy?
Tak. Wysokiej jakości napęd paskowy zapewnia płynny, cichy ruch. Trening pozostaje przyjemnie cichy – idealny do mieszkań i domów wielorodzinnych.
Dla jakiego wzrostu odpowiedni jest S11?
Dzięki regulowanemu siodełku i kierownicy speedbike nadaje się dla osób o wzroście od około 100 do 180 cm.
Czy mogę zmierzyć swój puls?
Tak. Model S11 jest wyposażony w czujniki tętna w uchwytach oraz zintegrowany odbiornik pulsu. Dzięki temu masz kontrolę nad swoim tętnem i trenujesz precyzyjnie w wybranej strefie pulsu.
Jakie wartości wyświetla komputer treningowy?
Czytelny wyświetlacz LCD pokazuje zasięg, czas, prędkość, dystans, spalanie kalorii i tętno. Nawigacja w menu jest prosta, a wszystkie dane są łatwe do odczytania.
Czy speedbike można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce?
Tak. Dzięki systemowi Take-To-Carry ze zintegrowanymi rolkami transportowymi bez trudu przesuniesz to ważące około 37 kg urządzenie i przechowasz je w dowolnym miejscu, oszczędzając przestrzeń.
Czy mogę używać pedałów zatrzaskowych?
Seryjnie zamontowano antypoślizgowe pedały XL Safety z regulowanymi noskami. Pedały zatrzaskowe SPD firmy Shimano są dostępne opcjonalnie.
Springseil Dynamic JR2 JR2
Aus welchem Material besteht das Springseil JR2?
Das Seil ist ein geflochtenes Stahldrahtseil mit PVC-Ummantelung, die Griffe bestehen aus leichtem Aluminium mit gerändelter Grifffläche und einer PVC-Ummantelung in transparentem Schwarz.
Wie lang ist das Seil und kann ich es anpassen?
Die maximale Seillänge beträgt 297 cm. Über die Feststellschrauben an den Seilenden lässt sich die Länge zu 100 % individuell an deine Körpergröße einstellen und sicher fixieren.
Was bringt das kugelgelagerte Drehgelenk?
Das 2-fach kugelgelagerte Drehgelenk ermöglicht stabile 90°-Drehbewegungen. Dadurch verdreht oder verwickelt sich das Seil nicht – auch bei hoher Geschwindigkeit bleibt der Lauf gleichmäßig und stabil.
Für wen ist das Springseil geeignet?
Das JR2 eignet sich sowohl für Anfänger als auch für Profis – vom einfachen Bewegungsausgleich bis zum intensiven Speed-Workout und als Ergänzung zu einem bestehenden Fitnessprogramm.
Welche Muskeln trainiere ich mit dem Springseil?
Seilspringen ist ein Ganzkörpertraining: Beine und Gesäß, Bauch und Brust sowie Arme und Rücken arbeiten zusammen. Zusätzlich werden Ausdauer, Kondition, Konzentration und Koordination geschult.
Wie schwer ist das JR2 und kann ich es mitnehmen?
Das Springseil wiegt nur rund 200 g und lässt sich mit einem Packmaß von 18 x 14 x 3,5 cm platzsparend verstauen – ideal, um es in den Park oder in den Urlaub mitzunehmen.
Ist das Springseil laut oder beschädigt es den Boden?
Nein. Durch die PVC-Ummantelung des Stahldrahtseils ist der Aufprall auf dem Boden besonders geräuscharm und schonend für die Oberfläche.
Springseil Jump JR1 JR1
Wie funktioniert das Kugellager beim Springseil JR1?
In den Griffen sitzt jeweils ein 360° rotierendes Kugellager. Es reagiert auf jede Bewegung deiner Handgelenke und lässt das Seil gleichmäßig und verdrehfrei rotieren – so verheddert es sich auch bei hohem Tempo nicht.
Kann ich die Länge des Seils anpassen?
Ja. Öffne die untere Verschraubung des Griffs, passe das Seil auf die gewünschte Länge an (maximal 276 cm), führe den Verschluss-Clip wieder zusammen und trenne das überstehende Seilstück ab. So stellst du das JR1 individuell auf deine Körpergröße ein.
Welche Muskeln trainiere ich mit dem Springseil?
Seilspringen ist ein Ganzkörpertraining: Beine und Gesäß, Bauch und Brust sowie Arme und Rücken arbeiten in einer fließenden Bewegung zusammen. Das kräftigt nahezu alle großen Muskelgruppen und fördert zugleich Ausdauer, Kondition und Koordination.
Woraus besteht das Seil?
Das Seil ist ein geflochtenes Stahldrahtseil, das zum Schutz mit PVC ummantelt ist. Das macht es reißfest und langlebig, lässt es gleichmäßig gleiten und sorgt für einen geräuscharmen, bodenschonenden Aufprall.
Für wen ist das AsVIVA Springseil JR1 geeignet?
Für Einsteiger und Fortgeschrittene gleichermaßen. Dank verstellbarer Seillänge und einfacher Handhabung eignet es sich für jedes Trainingslevel – als Ergänzung zum Fitnessprogramm oder als eigenständiges Cardio- und Ausdauertraining.
Wie schwer und wie groß ist das Springseil?
Das JR1 wiegt nur etwa 180 g und misst zusammengelegt rund 17 x 14 x 2,5 cm. Die gepolsterten Griffe sind 16 x 3,3 cm groß. So passt es in jede Sporttasche und lässt sich bequem mitnehmen.
Sind die Griffe rutschfest?
Ja. Die Griffe sind mit weichem Schaumstoff gepolstert und besitzen integrierte Belüftungsrillen. Sie liegen sicher in der Hand und halten die Handflächen länger trocken – für festen Halt auch bei intensiven Einheiten.
Kann ich das Training abwechslungsreich gestalten?
Auf jeden Fall. Vom Easy Jump über Laufschritt und Schrittsprung bis zu Criss-Cross-Varianten sind viele Sprungarten möglich. Fortgeschrittene können das Seilspringen zusätzlich mit Gewichten oder Widerstandsbändern kombinieren.
Stacja wyciągowa & atlas do ćwiczeń MG9 Dual
Jaki jest maksymalny ciężar wyciągu w MG9 Dual?
MG9 oferuje 26 stosów obciążeń o łącznej wadze ciągnięcia do 100 kg. Za pomocą mechanizmu wtykowego szybko i precyzyjnie ustawisz żądaną intensywność treningu.
Co oznacza dwustronny lub podwójny wyciąg linowy?
MG9 posiada dwa wyciągi linowe – po jednym z każdej strony. Pozwala to na symetryczny trening obu stron ciała oraz wykonywanie ćwiczeń jednorącz lub oburącz.
Jakie grupy mięśni mogę trenować?
Dzięki swobodnie wybieranemu kierunkowi ciągnięcia możesz precyzyjnie zaangażować ramiona, klatkę piersiową, plecy i barki. Wyciąg linowy doskonale nadaje się do budowy mięśni, rzeźbienia sylwetki i treningu funkcjonalnego.
Czy MG9 montuje się na ścianie?
Tak. MG9 zaprojektowano z myślą o oszczędzającym miejsce montażu ściennym, dzięki czemu wyjątkowo dobrze nadaje się do kompaktowych siłowni domowych.
Do czego służy zintegrowane lustro?
Lustro wspomaga wizualną kontrolę wykonywanych ruchów, dzięki czemu masz na oku postawę, symetrię i technikę. Dodatkowo optycznie powiększa przestrzeń i pasuje do wnętrza mieszkalnego.
Dla kogo przeznaczona jest MG9 Dual?
MG9 jest skierowany zarówno do ambitnych sportowców domowych, jak i początkujących entuzjastów fitnessu, ze szczególnym uwzględnieniem techniki, rozbudowy siły i ruchów funkcjonalnych.
Jak ustawić ciężar?
Ciężar ustawia się za pomocą mechanizmu wtykowego na stosie obciążeń. Drobna regulacja umożliwia płynną progresję treningową od lekkiego treningu technicznego po intensywną serię siłową.
Czy MG9 nadaje się również dla początkujących?
Tak. Równomierne napięcie liny wspiera czystą, kontrolowaną technikę. W połączeniu z drobną regulacją ciężaru MG9 jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.
Stepper Smart Ergo ST4
Jak działa system oporu w stepperze ST4?
ST4 wykorzystuje elektromagnetyczny system hamowania z masą zamachową 23 kg. Dzięki elektronicznej regulacji oporu wybierasz spośród 32 poziomów – cicho, precyzyjnie i łagodnie dla stawów.
Czy mogę połączyć aplikacje fitness z ST4?
Tak. Komputer treningowy posiada zintegrowany interfejs Bluetooth, który umożliwia łączenie aplikacji fitness innych dostawców za pomocą smartfona lub tabletu. W wewnętrznych testach urządzenie zostało pomyślnie połączone z aplikacją Kinomap. Prosimy pamiętać, że nie mamy wpływu na dostępność, kompatybilność ani aktualizacje aplikacji zewnętrznych dostawców.
Ile programów treningowych oferuje ST4?
Stepper oferuje 16 programów sterowanych komputerowo, uzupełnionych o jeden program użytkownika, cztery programy tętna i jeden program manualny – dzięki temu skomponujesz swój indywidualny trening.
Jak mierzyć tętno?
Tętno jest mierzone bezpośrednio za pomocą czujników tętna dłoni wbudowanych w uchwyty. Dodatkowo dołączony pas piersiowy Polar można połączyć przez zintegrowany odbiornik tętna – idealne rozwiązanie dla programów sterowanych tętnem.
Czy można regulować długość kroku?
Tak. Długość kroku jest regulowana od 33,8 do 40,4 cm, a wysokość można dostosować w zakresie od 21 do 69 cm. Dzięki temu trenujesz indywidualnie w optymalnym dla siebie zakresie ruchu.
Jaka jest maksymalna waga użytkownika dla ST4?
Maksymalna waga użytkownika wynosi 150 kg. Stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczną i stabilną pozycję.
Czy stepper ST4 jest cichy?
Tak. Cichy napęd paskowy i elektromagnetyczny system hamowania zapewniają cichą jak szept, płynną pracę – komfortową również w mieszkaniach i domach wielorodzinnych.
Czy urządzenie można łatwo przemieszczać?
Tak. Pomimo wagi własnej wynoszącej około 73 kg, bez trudu przesuniesz ST4 na miejsce dzięki zintegrowanym przednim rolkom transportowym.
Trenażer rowerowy Smart SBT1
Czym jest trenażer rowerowy z napędem bezpośrednim?
W trenażerze z napędem bezpośrednim zdejmujesz tylne koło roweru szosowego i montujesz ramę bezpośrednio na trenażerze. Moc jest w ten sposób przekazywana bez udziału opony, cicho i bez poślizgu – co zapewnia wyjątkowo realistyczne wrażenia z jazdy.
Jaki maksymalny opór oferuje SBT1?
Elektromagnetyczny opór SBT1 zapewnia moc do 2000 Watt i symuluje nachylenia do 20 %.
Z jakimi aplikacjami jest kompatybilny SBT1?
Za pośrednictwem Bluetooth i ANT+ trenażer smart można połączyć z aplikacjami zewnętrznych dostawców, takimi jak Zwift czy Kinomap. Pamiętaj, że nie mamy wpływu na dostępność, kompatybilność ani aktualizacje tych aplikacji.
Czy kaseta znajduje się w zestawie?
Nie. SBT1 jest dostarczany z odpowiednimi adapterami, sama kaseta nie wchodzi w skład zestawu. Kompatybilne są kasety Shimano i SRAM w wersjach 8-, 9-, 10- lub 11-rzędowych.
Czy mogę trenować również bez aplikacji?
Tak. SBT1 posiada tryb Stand-Alone, dzięki któremu możesz trenować również bez połączenia z aplikacją.
Ile waży koło zamachowe i dlaczego jest to ważne?
Koło zamachowe waży 6 kg. Masywne koło zamachowe zapewnia płynny, równomierny ruch obrotowy, dając realistyczne i dynamiczne wrażenia z jazdy.
Czy trenażer rolkowy jest cichy?
Tak. Napęd bezpośredni i tłumienie elektromagnetyczne zapewniają cichą pracę – idealnie również do mieszkań i domów wielorodzinnych.
Jakie dane mierzy SBT1 podczas treningu?
Trenażer rejestruje w czasie rzeczywistym między innymi prędkość, moc w watach i kadencję pedałowania, przesyłając te wartości przez Bluetooth lub ANT+ na Twoje urządzenie końcowe.
Uchwyty do pompek obrotowe 360° AsVIVA LS2 Push Up Bar Twister LS2
Co dają obrotowe uchwyty do pompek 360°?
Obrotowe uchwyty zwiększają zakres ruchu i dopasowują się do Twoich ruchów. Umożliwia to więcej wariantów treningowych, lepiej rozciąga ramiona i ustawia nadgarstki w naturalnej pozycji – dla treningu bardziej oszczędzającego stawy.
Jakie mięśnie trenuję za pomocą Push Up Bars?
Przede wszystkim klatka piersiowa, ramiona i barki. Niezbędne napięcie ciała dodatkowo aktywuje mięśnie tułowia i pośladków. Obracana podstawa umożliwia również wykonywanie ćwiczeń na biodra i nogi.
Czy uchwyty do pompek chronią nadgarstki?
Tak. Wyprofilowane, obrotowe uchwyty zmniejszają wyginanie nadgarstków i pomagają zapobiegać napięciom oraz dolegliwościom podczas robienia pompek.
Jakie jest maksymalne obciążenie?
Uchwyty do pompek są wykonane z wytrzymałego, odpornego na pot tworzywa sztucznego i zaprojektowane na maksymalne obciążenie do 100 kg.
Czy uchwyty ślizgają się podczas treningu?
Nie. Podkładki antypoślizgowe zapewniają stabilność i pozostają na swoim miejscu nawet przy użyciu dużej siły – chronią podłogę i nie zostawiają zarysowań.
Czy wymagany jest montaż?
Nie, montaż nie jest wymagany. Uchwyty są od razu gotowe do użycia – po prostu zaczynasz ćwiczyć w wybranym miejscu.
Jakie wymiary mają uchwyty do pompek?
Każdy element ma kompaktowe wymiary ok. 20 x 9 cm, a sam uchwyt 20 x 6,5 x 3 cm. Dzięki temu uchwyty do pompek Push Up Bars można łatwo przechowywać, oszczędzając miejsce.
Czy mogę używać uchwytów również na zewnątrz?
Tak. Uchwyty do pompek nadają się na każde płaskie podłoże – wewnątrz i na zewnątrz, na przykład na kafelkach czy płytach kamiennych.
Vollstahlbürste für RedNeck Keramik-Grill Pro GGK1-Z14
Wofür wird die RedNeck Vollstahlbürste verwendet?
Die Vollstahlbürste dient zum Entrosten, Reinigen und Säubern von Grill-Oberflächen. Grillreste an Grillrost und anderen Grillelementen entfernst du mit den stabilen Stahldraht-Borsten rückstandslos.
Aus welchem Material bestehen die Borsten?
Die Borsten bestehen aus Stahldraht. Diese Vollstahl-Ausführung sorgt für eine besonders langlebige Formstabilität der Bürste und löst auch hartnäckige Grillreste zuverlässig.
Woraus besteht der Griff?
Der Griff ist aus Kunststoff gefertigt und ergonomisch geformt, sodass er sich der Form deiner Hand anpasst und sicher sowie bequem in der Hand liegt.
Lässt sich die Bürste aufhängen?
Ja. Am Ende des Griffs befindet sich eine große Öffnung. So kannst du die Bürste vor und nach der Nutzung ganz einfach aufhängen und hast sie immer griffbereit am Grillplatz.
Ist die Bürste nur für den RedNeck Keramik-Grill Pro geeignet?
Die Vollstahlbürste passt ideal zum RedNeck Keramik-Grill Pro, eignet sich aber ebenso zur Reinigung von Grillrost, Grill-Oberflächen und Grillzubehör anderer Grills.
Warum sollte ich meinen Grill regelmäßig reinigen?
Der Grillspaß hält nur so lange an, wie dein Grill auch sauber ist. Regelmäßiges Säubern verhindert, dass frisches Fleisch auf Rückständen vom letzten Grillabend landet, und hält dein Grillzubehör besonders langlebig.
Kann ich mit der Bürste auch Rost entfernen?
Ja. Die Borsten aus Stahldraht sind zum Entrosten ausgelegt und lösen Rost sowie eingebrannte Grillreste von deinem Grillzubehör, ohne dass Rückstände zurückbleiben.
Wałek & przyrząd na brzuch Fit AW1 AW1
Jakie mięśnie trenuję za pomocą wałka do brzucha AW1?
Główną rolę odgrywają mięśnie brzucha, ale podczas toczenia pracują również ramiona, barki, klatka piersiowa i plecy. W ten sposób trenujesz cały core i skutecznie angażujesz mięśnie głębokie.
Jak duży jest wałek do ćwiczeń brzucha i jak go przechowywać?
AW1 ma kompaktowe wymiary ok. 29 x 5 x 18 cm i mieści się w każdej szufladzie. Ponieważ drążek i uchwyty można zdjąć, da się go rozmontować w kilka sekund i wyjątkowo łatwo przechować.
Czy muszę montować wałek do ćwiczeń brzucha za pomocą narzędzi?
Nie. Montaż i demontaż odbywają się bez narzędzi: drążek i uchwyty są po prostu ze sobą łączone lub zdejmowane – dzięki temu sprzęt jest gotowy do użycia w kilka sekund.
Na jakich nawierzchniach mogę używać wałka do brzucha?
Żebrowane gumowe koło zapewnia pewną przyczepność na wszystkich płaskich nawierzchniach – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ponadto chroni podłogę przed zarysowaniami.
Jakie jest maksymalne obciążenie?
Wałek do ćwiczeń brzucha AsVIVA AW1 jest przeznaczony na maksymalne obciążenie wynoszące około 100 kg.
Z czego wykonane są koło, drążek i uchwyty?
Wyjątkowo szerokie koło wykonane jest z gumy termoplastycznej z żebrowanym profilem, a drążek ze stali nierdzewnej. Uchwyty są wyściełane miękką pianką i można je zdemontować.
Czy wałek do ćwiczeń brzucha jest odpowiedni dla każdego?
AW1 nadaje się do treningu mięśni głębokich w domu. W przypadku poważnych problemów z kręgosłupem stosowanie nie jest jednak zalecane – w razie wątpliwości skonsultuj się wcześniej z lekarzem lub terapeutą.
Jak czyścić wałek do ćwiczeń brzucha?
Koło z gumy termoplastycznej wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką – dzięki temu przyrząd na brzuch szybko pozostaje czysty i gotowy do użycia.
Walking Pad & bieżnia Smart T25
Co oznacza 4-in-1 w przypadku Walking Pad T25?
T25 łączy w sobie cztery sposoby użytkowania w jednym urządzeniu: chodzenie, bieganie, trening o nachyleniu 5 % oraz tryb biurowy do ruchu przy biurku. W ten sposób bieżnia elastycznie dopasowuje się do Twoich celów fitness i codziennego harmonogramu.
Jaką prędkość rozwija bieżnia T25?
Podkładka do chodzenia (Walking Pad) T25 osiąga maksymalną prędkość 6 km/h, co czyni ją idealną do chodzenia i umiarkowanego treningu biegowego.
Czy T25 posiada funkcję nachylenia?
Tak. T25 posiada funkcja 5 % nachylenia, która zwiększa bodziec treningowy i umożliwia intensywniejsze jednostki treningowe – bez konieczności zwiększania tempa.
Czy mogę połączyć Walking Pad z aplikacjami fitness?
Tak. Za pomocą Bluetooth T25 można połączyć z kompatybilnymi aplikacjami fitness, takimi jak Kinomap czy Zwift. Twojego smartfona lub tabletu możesz użyć jako wyświetlacza fitness do danych treningowych i wirtualnych tras.
Czy w zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania?
Tak. Za pomocą dołączonego pilota możesz wygodnie sterować startem i zatrzymaniem, prędkością oraz zmianą trybu za dotknięciem przycisku – bez przerywania płynności ruchu.
Czy T25 nadaje się do home office?
Tak. W trybie biurowym płaską podkładkę do chodzenia (Walking Pad) można wsunąć pod biurko, dzięki czemu pozostajesz w ruchu podczas pracy. W ten sposób łatwo włączysz więcej kroków do biurowej codzienności.
Czy Walking Pad można schować, oszczędzając miejsce?
Tak. Dzięki zintegrowanym rolkom transportowym T25 można łatwo przemieszczać i po treningu przechowywać w sposób oszczędzający miejsce – na przykład pod sofą lub łóżkiem.
Jakie dane treningowe pokazuje wyświetlacz?
Wyświetlacz LED pokazuje dystans, czas, kalorie i prędkość, dzięki czemu możesz na żywo śledzić swoje parametry treningowe i kontrolować postępy.
Wioślarz 3D RA12 Rower
Co sprawia, że ruch wioślarski 3D w RA12 jest wyjątkowy?
Ruchome ramiona wioślarskie 3D pozwalają na naturalne, elastyczne prowadzenie ruchu ciągnięcia – również jednorącz lub naprzemiennie. Dzięki temu trening jest urozmaicony, bardzo bliski prawdziwemu wiosłowaniu, a zarazem bezpieczny dla stawów.
Jak ustawić opór?
Opór jest regulowany elektronicznie za pomocą stałego hamulca magnetycznego. Za pomocą pokrętła Smart-Knob możesz wygodnie wybierać spośród 32 poziomów – od łagodnego początku po intensywny trening profesjonalny.
Jakie mięśnie trenuję podczas wiosłowania?
Wiosłowanie to trening całego ciała: ramiona, klatka piersiowa, plecy, brzuch, biodra i nogi pracują razem w płynnym ruchu – co zapewnia wysokie spalanie kalorii i wzmocnienie niemal wszystkich głównych grup mięśniowych.
Czy mogę połączyć RA12 z aplikacjami fitness?
Tak. Za pośrednictwem Bluetooth wioślarz RA12 można połączyć z aplikacjami takimi jak Kinomap i Zwift. Pozwala to na trening na wirtualnych trasach z interaktywnymi treściami (korzystanie zależy od urządzenia końcowego i aplikacji).
Czy wioślarz jest cichy?
Tak. Bezdotykowy hamulec magnetyczny i cichy napęd pasowy zapewniają wyjątkowo cichą pracę – idealnie do mieszkań, bloków i treningu w godzinach ciszy.
Do jakiego wzrostu i jakiej wagi przeznaczony jest RA12?
RA12 jest przeznaczony dla użytkowników o wzroście od około 140 do 220 cm. Maksymalne obciążenie wynosi według producenta 110 kg.
Czy RA12 można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce?
Tak. Wioślarz jest składany i można go wygodnie przemieszczać za pomocą zintegrowanych rolek transportowych. Po złożeniu mierzy zaledwie 89 × 65 × 149 cm – idealny do małych pomieszczeń.
Czy mogę zmierzyć swój puls?
RA12 posiada zintegrowany odbiornik dla kompatybilnych pasów piersiowych. Odpowiedni pas piersiowy jest dostępny opcjonalnie; dzięki niemu trenujesz precyzyjnie w wybranej strefie tętna.
Wioślarz & ergometr RA10 Pro
Jak działa system oporu w RA10 Pro?
Model RA10 Pro wykorzystuje magnetyczny system hamowania z magnesami trwałymi w połączeniu z oporem powietrznym. Opór jest sterowany częściowo elektronicznie, a częściowo poprzez Twoją własną siłę ciągu – zapewnia to płynne, pozbawione szarpnięć pociągnięcia oraz realistyczny dźwięk wiosłowania.
Czy mogę regulować opór?
Tak. Opór można regulować ręcznie na 16 poziomach za pomocą panelu sterowania na uchwycie – szybko i łatwo przyciskami ze strzałkami, co sprawdza się także przy zmianie użytkowników.
Jakie programy treningowe oferuje komputer treningowy?
Wielofunkcyjny komputer treningowy oferuje 12 programów fitness (4 personalizowane, 8 fabrycznych), program kontroli Watów oraz 3 programy tętna. Wyświetla dystans, prędkość, kalorie, liczbę pociągnięć i puls.
Czy pas do pomiaru tętna znajduje się w zestawie?
Tak. W zestawie znajduje się pas piersiowy do pomiaru tętna Polar T34. Precyzyjnie mierzy on tętno i przesyła dane bezprzewodowo bezpośrednio do komputera treningowego.
Jakie mięśnie trenuję za pomocą RA10 Pro?
Wiosłowanie to trening całego ciała: nogi, pośladki, plecy, tułów, ramiona i barki pracują razem w płynnym ruchu – idealny dla wytrzymałości, spalania tłuszczu i rozbudowy mięśni.
Jaka jest maksymalna waga użytkownika dla RA10 Pro?
Maksymalna waga użytkownika wynosi według danych producenta 150 kg.
Czy wioślarza można łatwo schować, oszczędzając miejsce?
Tak. Dzięki zintegrowanemu mechanizmowi składania RA10 Pro po złożeniu ma wymiary tylko 137 × 46 × 207 cm. Zintegrowane rolki transportowe umożliwiają ponadto jego bezproblemowe przesunięcie na bok.
Czy RA10 Pro jest cichy?
Tak. Napęd paskowy oraz wygodne siodełko z wielokrotnym łożyskowaniem kulkowym zapewniają cichą jak szept i płynną pracę – komfortową również w mieszkaniach i blokach.
Ile waży wioślarz i czy łatwo go transportować?
Model RA10 Pro waży około 50 kg, co czyni go stosunkowo lekkim. Dzięki zintegrowanym rolkom transportowym (Take-To-Carry) z łatwością przemieścisz go w dowolne miejsce.
Wioślarz Magnetic Rower RA14
Jak działa opór w RA14?
Wioślarz RA14 wykorzystuje stały magnetyczny system hamowania. Opór pociągnięcia można regulować ręcznie w 8 stopniach bezpośrednio na urządzeniu, dzięki czemu dostosujesz intensywność treningu do swojego poziomu.
Jaka jest masa koła zamachowego w RA14?
Wioślarz jest wyposażony w masę zamachową 13 kg. Zapewnia ona płynny, równomierny przebieg ruchu i naturalne, gładkie uczucie wiosłowania.
Jakie wartości wyświetla komputer treningowy?
Komputer fitness z wyświetlaczem LCD przesyła w czasie rzeczywistym pociągnięcia wiosłami, prędkość, przebyty dystans, kalorie i tętno, przejrzyście prezentując je na ekranie.
Czy mogę zmierzyć swój puls?
Tak. RA14 posiada zintegrowany odbiornik i jest kompatybilny z pasem piersiowym. Z opcjonalnym pasem piersiowym trenujesz precyzyjnie w wybranej strefie tętna.
Jakie mięśnie trenuję podczas wiosłowania?
Wiosłowanie to trening całego ciała: nogi, pośladki, plecy, tułów, ramiona i barki pracują razem w płynnym ruchu – co zapewnia wysokie spalanie kalorii i wzmocnienie niemal wszystkich głównych grup mięśniowych.
Jaka jest maksymalna waga użytkownika RA14?
Maksymalna waga użytkownika wynosi według danych producenta 150 kg.
Czy wioślarza można łatwo schować, oszczędzając miejsce?
Tak. RA14 można złożyć (wymiary po złożeniu: 112 x 47 x 145 cm) i dzięki zintegrowanym rolkom transportowym wygodnie przesunąć na bok – idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń.
Czy RA14 jest cichy?
Tak. Napęd paskowy (technologia Super-Silent) oraz wygodne siodełko z wielokrotnym łożyskowaniem kulkowym zapewniają bardzo cichą i płynną pracę – również w mieszkaniach i domach wielorodzinnych.
Ile waży wioślarz i czy można go łatwo przemieszczać?
RA14 waży około 45 kg i dzięki zintegrowanym rolkom transportowym systemu Take-To-Carry można go szybko i łatwo przemieścić w dowolne miejsce w mieszkaniu.
Wioślarz PowerGen RA20
Jak RA20 jest zasilany?
Zasilanie modelu RA20 odbywa się przez USB-C. Konsola LED przejrzyście wyświetla wartości treningowe, a energooszczędny tryb uśpienia LPM wyłącza elektronikę podczas przerw w treningu.
Jak ustawić opór?
Model RA20 oferuje 32 poziomy oporu oraz automatyczne sterowanie oporem, które dostosowuje obciążenie do Twojego tempa w czasie rzeczywistym. Dzięki temu trenujesz równomiernie, bez konieczności ciągłej ręcznej regulacji.
Czy RA20 jest cichy?
Tak. Cichy magnetyczny system hamowania zapewnia płynną i cichą pracę – idealnie do mieszkań, domów wielorodzinnych oraz na treningi o każdej porze dnia.
Czy mogę korzystać z aplikacji lub kursów na żywo?
Tak. Model RA20 można połączyć przez Bluetooth z kompatybilnymi aplikacjami fitness. Obsługuje on zajęcia na żywo oraz cyfrowe programy treningowe, zapewniając interaktywny i motywujący trening.
Czy mogę zmierzyć swój puls?
RA20 posiada odbiornik tętna Bluetooth i jest kompatybilny z popularnymi urządzeniami oraz pasami piersiowymi. Dzięki temu trenujesz precyzyjnie według stref tętna.
Jakie mięśnie trenuję na wioślarzu?
Wiosłowanie to trening całego ciała: nogi, plecy, tułów, ramiona i barki pracują razem w płynnym ruchu – co zapewnia wysokie spalanie kalorii, poprawę wytrzymałości oraz siły wytrzymałościowej.
Czy RA20 można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce?
Tak. Model RA20 jest składany i po treningu można go złożyć. Zintegrowane rolki transportowe pozwalają wygodnie przesunąć go na bok – idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń.
Dla kogo przeznaczony jest RA20?
Model RA20 jest odpowiedni zarówno dla początkujących rozpoczynających treningi w domu, jak i dla zaawansowanych skoncentrowanych na wynikach i danych treningowych – oraz dla każdego, kto szuka nowoczesnego, cichego wioślarza do domu.
Wioślarz RA11 Magnetic
Jak działa opór w RA11 Magnetic?
RA11 wykorzystuje cichy magnetyczny system hamowania z podwójnym kołem zamachowym. Opór powstaje bezdotykowo poprzez magnesy i można go regulować na 16 poziomach – od lekkiego wioślarstwa wytrzymałościowego po intensywny trening, z możliwym do osiągnięcia oporem do ok. 45 kg.
Czy RA11 jest naprawdę wystarczająco cichy do mieszkania?
Tak. Dzięki hamulcowi magnetycznemu i cicho pracującej szynie trenujesz niezwykle cicho – poniżej 25 dB, czyli ciszej niż w spokojnym otoczeniu domowym. Sprawia to, że RA11 jest idealny do mieszkań i domów wielorodzinnych.
Czy wioślarza można łatwo schować, oszczędzając miejsce?
Tak. RA11 jest składany i po złożeniu zajmuje zaledwie około 0,27 m² powierzchni. Dzięki zintegrowanym rolkom transportowym z łatwością przesuniesz go również na bok.
Co oznacza nachylenie 6,5 %?
Szyna jest zamontowana pod lekkim kątem. To nachylenie wynoszące 6,5 % zapewnia bardziej wymagającą pozycję treningową niż w przypadku wielu klasycznych wioślarzy i aktywuje dodatkowe grupy mięśniowe – dla bardziej intensywnego treningu całego ciała.
Czy mogę połączyć RA11 z aplikacją?
Tak. RA11 posiada interfejs Bluetooth i jest kompatybilny z odpowiednimi aplikacjami fitness, takimi jak Kinomap. Dzięki temu Twój trening staje się bardziej interaktywny i motywujący.
Czy mogę zmierzyć swój puls?
RA11 posiada zintegrowany odbiornik tętna Bluetooth, który łączy się bezprzewodowo z popularnymi urządzeniami do pomiaru tętna, takimi jak zegarek z pulsometrem AsVIVA AWS2. Odpowiednie urządzenie do pomiaru tętna jest dostępne opcjonalnie.
Jaka jest maksymalna waga użytkownika dla RA11?
Solidny podwójny system szyn ze stali został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wadze użytkownika wynoszącej 135 kg.
Czy RA11 wymaga podłączenia do prądu?
Nie. RA11 jest samowystarczalny i nie wymaga podłączenia do prądu. Dzięki temu możesz go elastycznie postawić i użytkować w dowolnym miejscu w mieszkaniu.
Wioślarz wodny RA18 Pro
Jak działa opór wodny w RA18 Pro?
Opór powstaje dzięki prawdziwej wodzie w zbiorniku. Podczas podciągania łopatka wprawia wodę w ruch – tworzy to realistyczne, płynne odczucie wiosłowania jak na prawdziwej wodzie.
Czy mogę regulować opór?
Tak. Opór wody jest progresywny: im mocniej ciągniesz, tym większy opór. Dodatkowo poziom podstawowy oporu ustalasz poprzez ilość wody w zbiorniku.
Jakie mięśnie trenuję podczas wiosłowania?
Wiosłowanie to trening całego ciała: nogi, pośladki, plecy, tułów, ramiona i barki pracują razem w płynnym ruchu – co zapewnia wysokie spalanie kalorii i wzmocnienie niemal wszystkich głównych grup mięśniowych.
Czy wiosłowanie na RA18 Pro jest bezpieczne dla stawów?
Tak. Płynny ruch wioślarski bez gwałtownych szarpnięć oraz łagodny opór wody sprawiają, że trening jest wyjątkowo bezpieczny dla stawów – idealny również do długich sesji.
Do jakiego wzrostu przeznaczony jest RA18 Pro?
Wioślarz jest przeznaczony dla użytkowników o wzroście od około 150 do 200 cm.
Jaka jest maksymalna waga użytkownika RA18 Pro?
Maksymalna waga użytkownika według danych producenta wynosi 120 kg.
Czy wioślarza można łatwo schować, oszczędzając miejsce?
Tak. RA18 Pro można po treningu postawić w pionie i dzięki zintegrowanym rolkom transportowym wygodnie przesunąć na bok – idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń.
Czy RA18 Pro jest cichy?
Tak. Łagodny opór wody i precyzyjne łożyska kulkowe szyny siedziska zapewniają przyjemnie cichą, płynną pracę – również w mieszkaniach i blokach.
Czy mogę zmierzyć swój puls?
RA18 Pro posiada zintegrowany odbiornik dla kompatybilnych pasów piersiowych. Odpowiedni pas piersiowy jest dostępny opcjonalnie; dzięki niemu trenujesz precyzyjnie w wybranej strefie tętna.
X-Bike Comfort H14 - model powystawowy
Jak ustawić opór w H14?
Opór ustawia się ręcznie przed treningiem za pomocą pokrętła. Do dyspozycji jest 8 poziomów oporu, co pozwala indywidualnie dostosować intensywność do celu treningowego.
Czy rower stacjonarny H14 jest cichy?
Tak. Bezdotykowy układ hamulcowy z magnesami trwałymi, masa zamachowa 7 kg oraz bezobsługowy napęd pasowy z rowkiem zapewniają niezwykle cichą i płynną pracę – idealne również do mieszkań i domów wielorodzinnych.
Czy H14 można złożyć?
Tak. Dzięki lekkiej, składanej konstrukcji typu X-Bike rower stacjonarny można złożyć kilkoma ruchami i przechowywać, oszczędzając miejsce.
Od jakiego wzrostu nadaje się H14?
Dzięki odpowiedniej konstrukcji rower stacjonarny H14 jest wygodny w użyciu dla osób o wzroście od około 165 cm.
Jak H14 jest zasilany?
Zasilanie odbywa się za pomocą baterii. Dzięki temu nie musisz korzystać ze stałego gniazdka elektrycznego i możesz swobodnie wybierać miejsce treningu.
Czy mogę zmierzyć swój puls?
Tak. W uchwytach zintegrowano czujniki tętna, które niezawodnie przesyłają tętno do komputera sportowego LCD – dzięki temu trenujesz precyzyjnie w wybranej strefie tętna.
Czy rower stacjonarny można łatwo transportować?
Tak. Model H14 jest wyjątkowo lekki i wyposażony w zintegrowane rolki transportowe. Unosząc tył, łatwo przesuniesz go w dowolne miejsce w domu (system Take-To-Carry).
Co oznacza model powystawowy?
To urządzenie było używane jako model pokazowy lub ekspozycyjny i zostało przez nas sprawdzone. Jest w pełni sprawne, w idealnym stanie technicznym i może posiadać niewielkie ślady użytkowania.